Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: Taylor of Old Bond Street

Anglickú značku Taylor of Old Bond Street založil 1. septembra 1854 Jeremiah Taylor. Otvoril pánsky módny salón v londýnskej Bond Street. Mnoho zákazníkov získal tým, že jeho produkty na holenie obsahovali iba rastlinné výťažky.

Anglickú značku Taylor of Old Bond Street založil 1. septembra 1854 Jeremiah Taylor. Otvoril pánsky módny salón v londýnskej Bond Street. Mnoho zákazníkov získal tým, že jeho produkty na holenie obsahovali iba rastlinné výťažky. Tradícia pokračovala po niekoľko generácií a vďaka rastu spoločnosti muselo dôjsť ku sťahovanie - do dnešnej Jermyn Street v Londýne, kde je nielen sídlo firmy, ale aj slávny obchod a pánske holičstvo.
Značka Taylor of Old Bond Street stelesňuje klasický britský štýl a nenápadnú eleganciu, spoľahlivosť a kvalitu. Výrobky spĺňajú najvyššie štandardy a sú vyrábané prevažne z prírodných surovín.

Viac
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

Menu

//-->