Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: label.m

Label.men je nová sada exkluzívnej kozmetiky známej značky label.m– oficiálnej značky vlasových produktov prestížneho London Fashion Week. Ich misiou je poskytnúť inšpiráciu a kultivovať kreativitu a individualitu profesionálnych stylistov a klientov po celom svete. 

label.men je nová sada exkluzívnej kozmetiky známej značky label.m– oficiálnej značky vlasových produktov prestížneho London Fashion Week. label.m je oceňovaná, módou inšpirovaná značka, ktorá vyrába množstvo exkluzívnych produktov na vlasový styling vyvinutých profesionálnymi stylistami pod kreatívnou taktovkou dynamického medzinárodného tímu umelcov International Artistic Team, ktorý vedú Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Ich misiou je poskytnúť inšpiráciu a kultivovať kreativitu a individualitu profesionálnych stylistov a klientov po celom svete.

Viac
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Menu

//-->