Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: Reviva

Reviva je česká biotechnologická spoločnosť pôsobiaca na domácom trhu od roku 2009. Impulz k produktom, ktoré ponúkajú úžitok tisíce ľuďom po celom svete.

Reviva je česká biotechnologická spoločnosť pôsobiaca na domácom trhu od roku 2009. Impulz k produktom, ktoré ponúkajú úžitok tisíce ľuďom po celom svete, prišiel v roku 2008. Vtedy sa MUDr. Peter Hajduk v Paríži na kongrese Anti-ageing medicíny stretol s prof. Molnárom odborníkom, ktorý dlhé roky v zámorí razil cestu terapii tkaninových fetálných buniek. Jeho prístup k regeneračnej medicíne a výrobkov zaujal odborníkov zo spoločnosti Reviva.


V roku 2008 začal tím odborníkov vyvíjať v spolupráci s Aura Medical Clinic a so špičkovými českými a slovenskými odborníkmi na biotechnologie, botaniku, genetické inžinierstvo a nanotechnologie vlastný bio preparát s názvom ULTRAFILTRÁT. Najskôr bola vyvinutá rada vysoko kvalitných produktov na báze xenotkáne vo forme kvapiek určených k doplnkovej výžive v bio-technologickej úprave. Zároveň začal ďalší vývoj biopreparátov z rastlin na báze ultrafiltrácie. Tento proces je kontinuálny, pretože sa objavujú nové poznatky o bylinách a ich využitie pre podporu ľudského zdravia.

Viac

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

Menu

//-->