Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: Mr Bear Family

Bolo to začiatkom roku 2012, keď sa Björn Landén namiesto predpovedaným koncom sveta zaoberal úplne jednoduchu myšlienkou, založenej na potrebe nájsť prírodný produkt, ktorým môže upravovať a hydratovať svoju tvrdú bradu a fúzy.

To bol začiatok prvej značky zameranej na starostlivosť o bradu vo Švédsku.Odvtedy už ubehlo pár rokov, nahromadili sa vedomosti a značka narástla. Dnes ponúka Mr Bear Family širokú škálu prírodných produktov nielen na bradu, ale aj na holenie, vlasy a pleť. V jej sortimente môžeš dokonca nájsť aj úžasné produkty zamerané na ošetrenie a starostlivosť o tetovanie. 

Všetky použité prísady, ktoré značka Mr Bear Family používa do svojich produktov sú starostlivo vyberané a majú najvyššiu možnú kvalitu. Mr Bear Family používa pri výrobe svojej kozmetikyvýhradne prírodné ingrediencie, ktoré v súlade s našim telom a prírodou. Nevie to síce veľa ľudí, ale Mr Bear Family má svoje vlastné laboratóriá a výrobu, kde začínajú tvorbou receptúry, pokračujú miešaním a tvorbou samotných prípravkov a končia ich ručným plneníma zatvorením. 

Vízia značky Mr Bear Family je jasná. Nechcú byť najväčšou značkou kozmetiky na svete, lebo vedia, že by si to žiadalo kompromisy na strane kvality. Namiesto toho sa snažia vyrábať najlepšie produkty na svete, pretože tam priestor na komromisy neexistuje.

V Mr Bear Family jednoducho vedia, že na dosiahnutie skutočnej kvality neexistujú žiadne skratky a iné spôsoby, ako si veci uľahčiť. Na dosiahnutie skutočnej kvality musíš ísť dlhou cestou a robiť veci správne. Mr Bear Family ťa tou dlhou cestou hrdo a rád prevedie. 

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Menu