Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: Oil Can Grooming

Kvalita je jadrom tejto značky, ktorá sa vyrába vo Veľkej Británií. Táto značka bola zrodená v myšlienke priemyselnej revolúcie, kde olejová nádoba bola základným nástrojom pre automatický chod strojov. V duchu mechanického veku značka Oil Can Grooming vyrába svoje olejčeky na bradu v dizajne olejových nádob.

Kvalita je jadrom tejto značky, ktorá sa pochádza z Veľkej Británie. Táto značka bola zrodená v myšlienke priemyselnej revolúcie, kde olejová nádoba bola základným nástrojom pre automatický chod strojov. V duchu mechanického veku značka Oil Can Grooming vyrába svoje olejčeky na bradu v dizajne olejových nádob.


Oleje na bradu sú vyrábané z tých najlepších a najjemnejších prísad pre maximálnu starostlivosť. Fúzy krotia a posilňujú.


Táto značka je spájaná s príbehom, ktorý oživuje všetky vône olejčekov. Nemusíte byť vášnivým motorkárom alebo pracovníkom pri ťažkých strojoch aby ste sa stotožnili s výrobkami tejto značky. Stačí vám len duch dobrodružstva.


Viac
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

Menu

//-->