Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Zoznam produktov podľa výrobcu: Parker

Filozofické motto, ktorého sa pri podnikaní Parker držal, bolo prosté: „Vyrob lepšie pero a ľudia ho budú kupovať.“ Neskôr značka Parker sa viac začala zameriavať aj na potreby chlapa z hľadiska holenia. Prostého motta sa držal práve aj pri výrobe potrieb na holenie.

V roku 1888 si založil George S. Parker vlastnú firmu a pustil sa do konštrukcie pera, ktorého hrot by bol spoľahlivo zásobovaný atramentom. Filozofické motto, ktorého sa pri podnikaní držal, bolo prosté: „Vyrob lepšie pero a ľudia ho budú kupovať.“


Neskôr značka Parker sa viac začala zameriavať aj na potreby chlapa z hľadiska holenia. Prostého motta sa držal práve aj pri výrobe potrieb na holenie.


Parker si rýchlo vydobyl renomé výrobcu vysoko kvalitných produktov, ktoré poskytovali všetko, čo sa od nich požadovalo. Učiteľ G. S. Parker zomrel v roku 1937, no jeho meno žije v značke, ktorá sa stala synonymom luxusu a kvality.

Viac
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

Menu

//-->