Barber Masterclass kompletný 12 týždňový kurz

 • Začať kariéru v barberskom remesle môže byť náročné, ale zároveň najlepšie rozhodnutie tvojho života. Barbering totiž poskytuje skvelé uplatnenie ak si tvorivý človek s citom pre detail, rád robíš s ľuďmi a okamžite vidíš výsledky svojej práce.
 • Holičský kurz Barber Masterclass od BEGENTLEMAN ACADEMY je plnohodnotný kurz v odbore barber / holič / kaderník pod dohľadom skúsených inštruktorov s niekoľkoročnou praxou. Naši inštruktori prešli školeniami od najlepších svetových barberov.
 • Kurz prebieha 12 týždňov prezenčnou formou počas víkendov v Bratislave. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.
 • Holičský kurz Barber Masterclass od BEGENTLEMAN ACADEMY je koncipovaný tak, aby absolventom poskytol čo najviac teoretických vedomostí, praktických zručností a sebavedomia na uplatnenie v tomto krásnom remesle.
 • Najúspešnejší absolventi budú mať možnosť budovať úspešnú kariéru barbera-holiča v našich prevádzkach BEGENTLEMAN BARBER & STORE. 

Cena kurzu: 1490€*

*Po dohode je možné sumu uhradiť aj v troch splátkach. V cene kurzu sú zahrnuté študijné materiály, kozmetické produkty a cvičná hlava na strihanie a úpravu brady.

Intenzívny 3 dňový kurz fadeovania

 • Fade, fejd, tieňovanie, výtrat…Existuje mnoho názvov pre základnú holičskú techniku strihania strojčekom v barberingu. Dnes už takmer každý klient v barbershope očakáva kvalitný a čisto urobený fade ako súčasť svojho účesu. Niektorí klienti chodia pravidelne každý týždeň iba na fade.
 • Zároveň však existuje množstvo techník a postupov, ako kvalitný a čistý fade dosiahnuť. Takmer každý začínajúci barber to pozná: chceš sa naučiť správny postup fadeovania a každý barber ti ho vysvetlí inak. Nanešťastie, väčšina týchto techník a postupov si vzájomne odporujú a začínajúceho, ale aj pokročilého barbera môžu zbytožne zmiasť a spôsobiť, že fadeovanie bude náročnejšie, ako naozaj je.
 • Kurz Základy fadeovania od BEGENTLEMAN ACADEMY je intenzívny 3 dňový kurz určený pre všetkých začínajúcich ale aj pokročilých barberov, ktorí sa chcú naučiť jednoduché, efektívne a rýchle techniky, vďaka ktorým budeš ľahko a rýchlo fadeovať.
 • Kurz prebieha pod dohľadom skúsených barberov s niekoľkoročnou praxou, ktorí sú vyškolení najlepšími svetovými barbermi. Naučíme ťa nie len rozoznať jednotlivé techniky, ale vytrénujeme aj tvoj úsudok, kedy ktorú techniku použiť tak, aby si dosahoval konzistentné výsledky. Po absolvovaní kurzu budeš sebavedomejší, zručnejší a efekívnejší vo fadeovaní. 
 • Kurz prebieha v Bratislave počas 3 dní intenzívneho školenia. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.

Cena kurzu: 490€

Intenzívny 5 dňový barber kurz pre pokročilých

 • V barberingu, tak ako aj v živote platí, že pokiaľ sa nevzdelávaš a nenapreduješ, tak cúvaš a iní ťa predbiehajú. Intenzívny barber kurz pre pokročilých od BEGENTLEMAN ACADEMY je určený pre skúsenejších a vyučených barberov, ktorí sa chcú zdokonaliť a posunúť svoje zručnosti a vášeň v tomto krásnom remesle na vyššiu úroveň.
 • Kurz prebieha pod dohľadom skúsených barberov s niekoľkoročnou praxou, ktorí sú vyškolení najlepšími svetovými barbermi. Počas 5 dní intenzívnych školení budeš pod drobnohľadom jedného z našich najlepších barberov, ktorí ti bude venovať 100% svojho času.
 • Počas kurzu sa naplno ponoríš do problematiky spádu, vrstvenia, gradácie, fadeovania, stylingu, ako aj technických a filozofických aspektov strihania vlasov a pánskeho štýlu.
 • Kurz prebieha v Bratislave počas 5 dní intenzívneho školenia. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.

Cena kurzu: 990€

Kurz úprava brady a farbenie brady v trvaní 8 hodín

 • Úprave a farbeniu brady často býva v štandardných kurzoch venovaný najmenší priestor. Kurz Úprava brady od BEGENTLEMAN ACADEMY je intenzívny celodňový kurz venovaný detailom a špecifikám úpravy a farbenia brady venovaný začínajúciim ale aj pokročilejším barberom.
 • Kurz prebieha pod dohľadom skúsených barberov s niekoľkoročnou praxou, ktorí sú vyškolení najlepšími svetovými barbermi. Naučíme ťa techniky mokrého holenia, ako správne používať hot towel a cold towel, úpravu brady žiletkou na sucho, strojčekom na sucho, fade brady, techniky farbenia brady, styling brady ako aj správnu starostlivosť po holení. 
 • Kurz prebieha v Bratislave počas 8 hodín intenzívneho školenia. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.

Cena kurzu: 199€

ŠKOLITELIA

PRIHLÁS SA NA SVOJ KURZ