Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.
Vyberte si najlepší účes podľa typu vašich vlasov

Vyberte si najlepší účes podľa typu vašich vlasov

Existuje množstvo vecí, ktoré majú vplyv na to, či vám nejaký typ účesu sedí alebo nie. Tvar vašej tváre je jeden z nich. Ako si daný účes stajlujete je ďalším z nich. V prípade, že zvažujete samurajský copík, tak skutočnosť, či ste praktizujúcim samurajským bojovníkom by mala byť tretia. Najdôležitejšie sú však vlasy samotné.

Vaše vlasy určujú čo s nimi môžete robiť a aké sú poslušné keď ich upravujete. A kým niektorí muži majú plnú, hustú a žiarivú hrivu plnú vlasov (áno, aj takí sú), ďalší sa musia tvrdo snažiť aby ich folikuly vyzerali, že tam nejaké aj skutočne sú. 

Aby ste sa vyhli sklamaniam z účesov, ktoré vyzerajú skvelo v telke, ale na vás vyzerajú úplne inak, a z produktov, ktoré na promo videách dokazujú zázraky, ale na vašich vlasoch spôsobia úplny opak toho, prečo ste si ich kúpili, musíte byť k sebe maximálne úprimný, a šikovne pracovať s tým, čo vám príroda nadelila.

Naštiastie, svet nie je vždy taký čiernobiely ako sa zdá, a vďaka obrovskému množstvu produktov existuje na každé vlasy ten správny produkt na ten správny účes.

 

Husté vlasy

Husté vlasy sú dvojsečná zbraň a otrávený kalich všetkých typov vlasov. Povrchný názor je, že husté vlasy sú niečo, čo treba závidieť, keďže akékoľvek rednutie, či nebodaj plešatosť pri nich abosúltne nehrozí. Čo si však veľa ľudí neuvedomuje je fakt, že husté vlasy si vyžadujú extrémne úsilie a snahu nevyzerať ako by vás práve postavili na stupeň víťazov psej výstavy.

Husté vlasy prichádzajú vo veľa formách, môžu byť kučeravé a jemné, hrubé, alebo vlnité a hrubé, ťažké na akúkoľvek úpravu. Ich charakteristickým črtom však je ich plnosť, čo znamená, že sa často môžu javiť ako neovládateľné a potrebujú pravidelne strihať, aby si udržali ideálny tvar.

 

Najlepšie účesy pre husté vlasy

Kľúč k manažovaniu hustých vlasov je v ich údržbe- teda v tom, ako sa o ne staráte. Ak máte hrivu plnú vlasov, potrebujete ju často a pravidelne upravovať/ strihať/ skracovať atď. Dobrá správa však je, že máte množstvo možností na výber účesu, ktorý vám bude pasovať.

Krátke a ostré strihy fungujú naozaj výborne, avšak dlhšie strihy sú takisto vhodné pri hustých vlasoch. Ich váha, keď budú rásť, vám pomôže udržať ich na mieste. Skryté vnútorné vrstvy sú zas dobrou možnosťou ako pridať tvar dlhším účesom a jemné textúrovanie zas zjemní končeky.

Takže, ak patríte medzi tých šťastlivcov s hustými vlasmi, môžete si vybrať dlhších a strapatých účesov cez man bun až po starostlivo vyčesaný a upravený pompadour.

 

 

Najlepšie produkty na husté vlasy

Prinútiť husté vlasy aspoň trochu poslúchať nie je úplne jednoduché, keď však zistíte prečo, budete vedieť čo s nimi môžete spraviť. Husté vlasy sú ťažké, čiže ak ich potrebujete zdvihnúť (napríklad na quiff), používajte pre-styler, teda produkt, ktorý použijete pred nanesením finálneho stajlingového produktu. V tomto prípade je ideálnym pre-stylerom napríklad vlasové tonikum, sprej, alebo ľahká, vlasy nezaťažujúca pomáda ako Mister Pompadour Sculpting Clay alebo Hanz de Fuko Gravity Paste. Naneste si ich do vlhkých vlasov a následne vyfúkajte fénom. Ak chcete dosiahnuť uhľadenejší účes, vlasy nechajte vyschnúť prirodzene- nedosiahnete však až taký objem.

Husté vlasy sú extrémne citlivé na nástroje, ktoré používate, takže ich kefujte či češte veľmi opatrne. Najlepší na husté vlasy je hrebeň so širokými zubami, takže ak máte jemné hrebene alebo kefu, najlepšie spravíte, keď sa ich čo najskôr zbavíte.

 

Jemné vlasy

Dostať to najlepšie z jemných vlasov je celkom náročné, pretože sa niekedy zdá, že nie je moc s čím pracovať. A aby to čert nechcel, na rozdiel od očividne zväčšujúcej sa plešine pri rednúcich vlasoch sa vám neujde ani toľko sympatie a pochopenia. Máte predsa ešte stále dosť vlasov, len pôsobia viac unavene a bez života ako iné typy vlasov.

Jemným vlasom chýba objem a hustota, pôsobia zvädnuto a chabo a dosť často cez ne vidíte pokožku. Váš problém teda je, že nie ste dosť hustý, čo samo osebe neznie veľmi povzbudivo.

 

Najlepšie účesy pre jemné vlasy

Muži s jemnými vlasmi by si ich mali nechať trochu dlhšie, aby vlasom pridali trochu váhy, nakoľko kratšie účesy budú nevyhnutne zdôrazňovať nedostatok plnosti a textúry. Aj keď to neznie práve intuitívne, dlhšie vlasy- dĺžkou niekde medzi ušami a ramenami, dodajú účesu viac vrstiev a napríklad pri učesaní na bok nebudú pôsobiť tak bez života.

 

Najlepšie produkty na jemné vlasy

Vďaka moderným stajlingovým produktom na vlasy sa však dá aj pri jemných vlasoch vyčarovať z pomyslenej vody víno. Hlavným cieľom pri jemných vlasoch je dodať im objem, a toto sa najlepšie dosiahne ich fénovaním. Platí pritom rovnaká rada ako pri hustých vlasoch, a teda použitie vhodného pre-styleru. Naopak, vyhnite sa všetkým tažkým, mastným produktom- ak to vyzerá, že vaše vlasy zaťaží, nie je pre vás vhodný.

 

 

Vlnité vlasy

Vlnité vlasy sú problémové z toho hladiska, že sa samy nevedia rozhodnúť či sú kučeravé alebo rovné, čím ľudí s týmto typom vlasov nechávajú zmätených, čo s nimi majú vôbec robiť. Pridajte si k tomu fakt, že každá vlnka je iná a máte pred sebou potenciál na každodenné dobrodružstvo pred zrkladom.

Vlnité vlasy sú stredom medzi kučeravými vlasmi a rovnými vlasmi, môžu však medzi sebou mať obrovské rozdiely čo sa týka dĺžky a textúry každej vlny. Keďže každý z vlasov v porovnaní s rovnými vlasmi v podstate rastie inak, ich strihanie a stajling si vyžaduje oveľa viac pozornosti.

 

Najlepšie účesy pre vlnité vlasy

Nechajte vlnité vlasy žiť si svojim vlastým životom a riskujete, že budete vyzerať ako komparzista z Game of Thrones. Vlnité vlasy potrebujú cieľ a smer. Najlepší spôsob ako stajlovať vlnité vlasy je krátky strih na bokoch a vzadu a dlhší na vrchu, aby vlasy dostali trochu pohyb a tvar. Strapaté účesy ako crop, či kratší a texturovaný quiff sú tak ideálnymi kandidátmi pre pánov s vlnitými vlasmi.

 

Najlepšie produkty na vlnité vlasy

Dobrý produkt na vlnité vlasy je spej s morskou vodou, ktorý dodá vlasom plážový look a textúru, a následne trochu ílu na fixáciu. Nebojte sa takisto používať aj fén.

Blind Barber 40 Proof Sea Salt sprej na vlasy

 

Neposlušné vlasy

Neposlušné vlasy zaryto odmietajú akýkoľvej pokus o ich úpravu či stajling a zároveň aj veľké množstvo produktov, ktoré sú na to určené. Nedajú sa ľahko upraviť, keďže väčšinou ani nie sú rovné a zo všetkého najviac sa odmietajú nechať vyrovnať.

Ten typ vlasov však má aj výhodu, a tou je naozaj veľa textúry a plnosti, čo pomáha konečnému účesu. Takže ak máte tento typ vlasov, nezúfajte, a skúste sa pohár pozerať ako na poloplný, a nie poloprázdny.

 

Najlepšie účesy pre neposlušné vlasy

Neposlušné vlasy nemusia byť až také neposlušné, keď nájdete svoju ideálnu kombináciu strihu a správneho stajlingového produktu. Vyhnite sa účesom v strednej dĺžke a radšej zvoľte buď kratší alebo dlhší účes. Zároveň požiadajte svojho barbera, aby vám strihom zvýraznil prirodzenú textúru a váhu vlasov, vďaka čomu budú pri stajlovaní neposlúchať o čosi menej.

 

Najlepšie produkty na neposlušné vlasy

Neposlušné vlasy potrebujú trochu disciplíny, kým ich naučíte správať sa tak, ako by ste chceli. Pri stajllingu zvážte hlavne krémové produkty a produkty na báze oleja, ktoré pomáhajú vrátiť do vlasov trochu vlhkosti a zároveň narovnávajú brčky a uchádzajúce vlasy, ktoré sú pre tento typ vlasov bežné.

Okrem toho by sa mali vašimi novými pomocníkmi zákonite stať aj fén a kefa na vlasy.

 

Rednúce vlasy

Predpokladá sa, že do päťdesiateho roku života viac ako tri štvrtiny mužov budú bojovať s rednúcimi vlasmi a ich vypadávaním. Do veľkej miery k nim patríte, alebo ešte len budete patriť aj vy (vitajte v klube). Rednúce vlasy sú často veľmi jemné, mäkké a poddajné, čím sa môžu zdať bez života. Rovnako tak môže byť pri tomto type vlasov problém s objemom a v niektorých príbadoch je nerovnomerná aj dĺžka jednotlivých vlasov.

Keď pracujete s takýmto temperamentným materiálom, chápeme, že vás pravidelne láka možnosť hodiť uterák do ringu a siahnuť po strojčeku. Aj pre tento typ vlasov však existujú riešenia, ako sa s s ním popasovať.

 

Najlepšie účesy pre rednúce vlasy

Strih, ktorý je kratší, jednoduchší a kopíruje obvod rednúcich vlasov v predu, zvýrazní aj slabší objem, ktorý mu dodáte. Vhodný je jednoduchý a krátky crop a ak vám vlasy rednú najviac na bokoch, tak detailnejší strih či fade pomôže zmiešať jednotlivé dĺžky.

Takže v prípade, že vaše vlasy sa pomaly poberajú na odchod, ale ešte vás uplne neopustili, požiadajte svojho barbera o kratší až stredne dlhý účes s objemom na vrchu a pokúste sa ho tak udržať. Ak je rednutie už v pokročilom štádiu, vyskúšajte francúzsky crop alebo klasický strih strojčekom (takzvaný buzz cut). Vyholenie hlavy žiletkou si nechajte až ako skutočne posledné riešenie vtedy, keď je to úplne nevyhnutné.

 

Najlepšie produkty na rednúce vlasy

Ak patríte medzi mužov s rednúcimi vlasmi, musíte uvažovať oveľa taktickejšie o tom, čo si do nich dáte. Vyhnite sa používaniu príliš veľa akéhokoľvek produktu a úplne zabudnite na gély a ťažké, olejové a mastné pomády. Radšej zvoľte matné pasty na báze vody či ľahšie íly, ktoré vám zbytočne nezaťažia ešte aj tie vlasy, ktoré ešte máte.

Najlepšou stajlingovou metódou pri rednúcich vlasoch je vyfúkať ich fénom hlavou dole, vďaka čomu získate väčší objem už pri korienkoch, čím vlasom vrátite aspoň trochu života.

Morgan's Volume sprej na vlasy

 

Zverejnené 2018-02-26 Zverejnil Tím BeGenteman.sk Vlasy a styling 13 69040

Podobné články

Rast brady: dokážeme ho nejako ovplyvniť, a ak áno, tak čím?

V minulom blogu sme si povedali niečo o raste brady, a rozdali pár tipov, ako bradu správne zapustiť. Zistili sme, že...

Ako si nechať narásť bradu

Málo vecí vyzerá v dnešnom svete viac mužnejšie, ako brada. Mesačná brada, dvojmesačná brada, trojmesačná brada,...

Čo by sme mali jesť, aby sme mali skvelé, silné a zdravé vlasy

Rib eye steak. Príprava? Medium rare. T-bone steak, či u nás najpopulárnejší steak zo sviečkovice. Že to znie ako...

Aký je rozdiel medzi pomádou, gélom či voskom na vlasy?

Svet rôznych stylingových produktov môže byť pre muža mätúci, a často sa zdá, že pochopiť čo jedntolivé typy...

5 jednoduchých tipov ako dodať vašim vlasom väčší objem

Nie je nič horšie ako ploché a zvädnuté vlasy úplne bez života, ktoré sú buď príliš suché alebo prilíš mastné. Je to...

13 Komentárov

 • INSTAGRAMkr

  INSTAGRAMkr 2019-05-20 Odpovedať

  Сегодня мы можем с уверенностью сказать, сколько интернет-реклама Инстаграм для фотографий юзеров стала более привлекательной ради рекламы, баннеров и рекламных щитов подписчиков, нежели для рекламы в газетах и телевизионной рекламе, а разработка вашего сайта изза счет стоимости интернета Инстаграм участников обходится дешевле и будет держать долгосрочное воздействие клиентов. Социальные путы и социальные сети на Вконтакте и Facebook. Конечно, наравне и в любом бизнесе участников, рекламный контент содержит избыток функций Instagram и идей материала, а не лишь статуя в короткой статье Инстаграм. Могу говорить, что я пытался настраивать рекламные кампании с учетом бизнеса каждых пользователей Instagram. В то же дата у меня пожирать делание фотографий, где я работал со многими из пользователей из разных секторов. Я думаю, сколько первостатейный манера враз разместить рекламу на обеих системах постов - это то, что эта разряд не один привлечет потенциальных клиентов Инстаграм, только и снизит цену за клик, повысив эффективность рекламы для пользователей Инстаграм.
  [url=https://moskva-instagram.ru]сколько стоит реклама в Instagram[/url]
  Instagram Кроме того, Advanced Net Analytics и Yandeks.Net Analytics дают Google возможность разбирать производительность BI (традиционные форматы рекламы не могут находиться доставлены). Исключая того, я создаю SEO-рекламу юзеров Instagram - по моему мнению, маршрутизация может скрываться проще, чем обычные курсы Инстаграм. Если у вас уже кушать первый шеф-повар в городе и вы создаете прекрасную атмосферу, согласно концепции компании Instagram, вы должны рассмотреть вопрос о продвижении своего ресторана в Instagram. Ниже приведен беглый опись фасилитаторов Инстаграм. Образование материала в социальных сетях клиентов Instagram. Подспорье в поисковых системах (Яндекс, Google) или электронная почта фотографий или Промоутеры для подписчиков Инстаграм
  https://moskva-instagram.ru - Обслуживание страниц в Инстаграм
 • LauraFog

  LauraFog 2019-05-16 Odpovedať

  Смартфоны Samsung представлены на рынке большим ассортиментом в разных ценовых сегментах. Поэтому ремонт мобильных телефонов Самсунг очень актуален востребован на сегодняшний день, подробнее на [url=http://no-lamer.ru]http://no-lamer.ru[/url]
 • Ellplus

  Ellplus 2019-05-13 Odpovedať

  Need Stendra Viagra Cialis Forum [url=http://sildenaf75.com]viagra[/url] Cialis Soft Moins Cher Achat Propecia Doctissimo
 • Dennispex

  Dennispex 2019-05-08 Odpovedať


  Пункт секционирования Реклоузер Псс-6, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и другое на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ - Это то, что Вам нужно!
 • Ellplus

  Ellplus 2019-05-05 Odpovedať

  Viagra En Espana Cialis Viagra Achat [url=http://bpdrug.com]precio de priligy en espana[/url] Cialis Gр с–рўв˜nstig Kaufen 40mg Whats In The Medicine Cephalexin
 • RASKRUTKAen

  RASKRUTKAen 2019-05-01 Odpovedať

  Заказчик и интернет-маркетинг - это путь порталов увеличить состав клиентов в вашем бизнесе. Следовательно круг погода многие компании продают фотографии, товары, услуги и презентации на своих сайтах порталов. В дополнении к разумным ценам для создание веб-сайт, мы можем получить много решений в зависимости от размера компании некоммерческих сайтов. Вы можете указать чаемый веб-хостинг, какой вы выбираете, ваше кличка в Интернете порталу. Мы рекомендуем вам для некоммерческих сайтов получить доступ к онлайн-сервису порталу. Здесь вы можете создать красочную диаграмму дизайна проекту, выбрав систему, которую вы можете сделать после короткое дата, заполнив поиск сообразно вашему сайту и выбрав одно из ваших требований интернет магазинов
  [url=https://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru]продвижение сайта[/url]
  Клиент - подумайте об этом и покажите, сиречь работают ваши бизнес-инструменты и как они работают эффективно. Мы предлагаем вам красивую, практичную и эффективную работу. Разработка веб-сайтов магазину, включая интернет-компании порталу в области интернет-технологий, компьютерные программы, работа баз данных, веб-сайт компании, интернет-магазин, интеграция с одним порталу предприятием для посетителя. Что стоит сайт? Достоинство сайта зависит через сложной и сложной работы для технической основе и договора для образование сайта. Это также объясняет больше о веб-дизайне изображений, всех аспектах разработки веб-сайта некоммерческих сайтов и информации, необходимой чтобы поддержки сайта в будущем заказчик изображений. Мы предлагаем разумные цены для развития туризма магазину. В результате нашей работы изображений вы найдете интересные, эффективные и действенные сайты, которые демонстрируют ваш успех проекту у посетитель интернет магазинов
  здесь https://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru - редактирование магазина цена
 • Ellplus

  Ellplus 2019-04-25 Odpovedať

  Levitra Rivenditori [url=http://kamagorder.com][/url] Over Seas Orders For Vardenafil
 • Heatherdaw

  Heatherdaw 2019-04-24 Odpovedať

  Одним из самых больших недостатков Skype когда-то давно был платный доступ к групповым видеозвонкам. Времена меняются. Читайте об этом подробнее на сайте [url=http://slapk.ru]slapk.ru[/url]
 • TeddyGal

  TeddyGal 2019-04-23 Odpovedať

  Последние новости здесь [url=http://newsfast.ru/]newsfast.ru[/url]
 • CAITSt

  CAITSt 2019-04-23 Odpovedať

  Мы покупателям словосочетаний производим раскрутку современные веб-сайты с индивидуальным дизайном чтобы каждого устройства с соответствующей системой управления и высокими продажами слов. Мы Яндекс используем много инструментов поисковой оптимизации (SEO), контентную рекламу, социальные путы и дополнительные ресурсы ради продвижения сценариев для продвижения магазинов покупателям в ведущих поисковых системах. Художественное пламя, незабываемый слоган и стильная визитка словосочетаний наверняка расскажут о ваших руках во сезон переговоров Вконтакте . Мы обеспечим людям работу фиксированного сайта и временную оплату, деление и своевременное обновление сайта. Мы работаем отдельный число, воеже максимизировать эффективность внутренних процессов Яндекс словосочетаний. Работая над любым проектом, мы понимаем, который его главная мишень - увеличить прибыль компании посетителям
  [url=https://prodvizhenie-caitov-moskva.ru/]продвижение сайтов Москва[/url]
  Когда вы запрашиваете порталов, вы получаете бесплатное доменное имя и хост для один год. Коли вы выбираете особенный сайт в Яндексе и обычные результаты поиска Google, вам не следует ждать быстрых результатов. Исследователь постоянно обязан быть обучен, дабы предоставить пользователю соответствующие результаты фраз. Мы предлагаем индивидуальный баланс среди затратами и доходами. Следуя современным тенденциям, мы создаем выгодные программы ради наших клиентов. Высокое чекан дизайна и постижение требований пользователя Яндекс обеспечивают значимость сайта для ближайшие годы слов. Отслеживание результатов поиска магазинов позволяет не единственно делать сайты, отвечающие на вопросы посетителей, однако и прибавлять объем продаж. Основным фактором ранжирования магазинов раскрутку в поисковых системах Instagram является поведенческий фактор посетителям фраз порталов
  купить разработку и обслуживание магазинов в Москве https://prodvizhenie-caitov-moskva.ru - сюда!
 • Matfisgum

  Matfisgum 2019-04-17 Odpovedať

  Free Shipping Clobetasol Express Delivery Usa Cod Accepted Overseas Nottingham Priligy Acquisto Sicuro [url=http://ilfrc.com]como comprar viagra en espana en la farmacia[/url] Ketoconazole
 • ManuelLal

  ManuelLal 2019-04-06 Odpovedať

  максим иванчук пластический хирург отзывы

  https://forum.plastic-surgeon.com.ua/showthread.php?t=234
 • ManuelLal

  ManuelLal 2019-04-05 Odpovedať

  Плохие отзывы об Иванчуке максиме сергеевиче

  https://forum.plastic-surgeon.com.ua/showthread.php?t=234

KomentovaťOdpovedať

Kategórie

Hľadať na blogu

Menu

//-->