Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu
Ideálny darček pre muža na Vianoce v roku 2019

Ideálny darček pre muža na Vianoce v roku 2019

Nájsť niekomu kvalitný darček, obzvlášť pokiaľ ide o muža, vie byť veľmi stresujúca záležitosť. Možností je naoko veľa, ale väčšinou sa výber zúži na alkohol, knižku, kozmetiku, nejaké oblečenie, videohru či zase alkohol.

Ani starostlivo vybraný darček vám vždy nezaručí, že z neho bude chlap aj nadšený a bude sa naozaj a úprimne tešiť. 

V prípade, že vám zaleží na tom, aby sa dotyčný pán o seba staral, prinášame niekoľko tipov na darčeky, z ktorého bude zaručene viac ako nadšený. A ktovie, možno poslúži ako inšpirácia pre ďalšiu starostlivosť o svoj vzhľad :-) 

  

Sada klasického holenia

Kvalitná sada na holenie nielen dlho vydrží (väčšinou roky) ale často ide aj o krásne dizajnové kúsky, ktoré posúvajú zážitok z holenia na úplne iný level. 

Sady na holenie sú atraktívnym darčekom obzvlášť vtedy, ak sa dotyčný muž holí pravidelne a používa nadstavcové hlavice zložené z niekoľkých čepiel a penu z drogérie. Tým nechceme povedať, že by na tom bolo niečo zlé, práve naopak, dnešná moderná a rýchla doba takémuto štýlu holeniu vyslovene nahráva.

Návrat ku klasike však môže častokrát znamenať nielen kvalitnejšie a hladšie ohlenie, ktoré je citlivejšie k pokožke ale napríklad aj nové hobby, ktorým sa holenie môže stať. Výsostný čas pre seba je niečo, čo práve v tejto modernej a rýchlej dobe väčšine mužom chýba a rituál holenia je ideálny na vyplnenie tohto prázdneho miesta.  

V prípade, že vás viac zaujme ešte klasickejšia forma holenia ako strojčekom- holenie britvou, pouvažovať môžete aj nad sadou, ktorá obsahuje takzvanú shavettu. Tá sa ovládaním a technikou podobá na klasickú britvu ale používajú sa do nej klasické žiletky, vďaka čomu je štýlovejšia ako klasický strojček, ale bezpečnejšia ako čepeľ klasickej britvy.

  

Mühle darčekový set na holenie pre začiatočníkovProraso Vintage Gino darčeková sada na holeniePacinos sada na holenie Premiere
Mühle darčekový set na holenie pre začiatočníkovProraso Vintage Gino darčeková sada na holeniePacinos sada na holenie Premiere
KúpiťKúpiťKúpiť

 

Sada, ktorá zjemní a prevonia každú bradu

Mohlo by to byť prekvapujúce, ale nie je. Z brady sa postupom času stal životný štýl a ten si vyžaduje správny prístup, disciplínu a stratégiu. To si zas na oplátku vyžaduje zdieľanie vedomostí a skúseností. Aj z toho dôvodu bola otázka “ako sa používa balzam na bradu” (how to use beard balm) piatou navyhľadávanejšou otázkou na Google týkajúca sa kozmetiky a výzoru už v roku 2015.  

Aj to by mohlo byť prekvapujúce, ale takisto nie je. Chlapi nechú mať len hocijakú bradu či fúzy. Potrebujeme bradu, ktorá bude hustá, ostrá a plná. Potrebujeme bradu, ktorá bude prekvitať. Potrebujeme bradu, ktorá u žien vzbudí záujem a vzrušenie, kým u našich potenciálny sokov zase náležitý rešpekt a závisť. 

Taká brada zase potrebuje dôkladnú starostlivosť a výživu.

Mnoho mužov si napriek tomu ešte stále myslí, že okrem pravidelného zastrihávania sa o bradu nijako špeciálne starať netreba. To je však fatálna chyba, fúzy si totiž vyžadujú rovnako dôkladnú a poctivú starostlivosť ako vlasy. 

V takom prípade potom nie je lepší darček ako sada na bradu, ktorá jej poskytne naozaj kompletnú starostlivosť. Tá sa začína v sprche, šampónom na bradu, ktorá ju dokonalo umyje a odstráne všetky nečistoty, ktoré mohla nazbierať počas dňa. 

Následne pokračuje olejom, ktorý ju zjemní, prinavráti jej potrebnú hydratáciu, ktorú mohla stratiť šampónovaním a umývaním, čím ju zosilní a krásne zlesklí. Krásna vôňa takéhoto oleja je už len pridaným, a veľmi vítaným, bonusom. 

Na záver prichádza balzam alebo vosk, ktorý vďaka svojmu tužiacemu efektu dá brade ten želaný, pefektne upravený tvar. 

  

Proraso Wood and Spice darčeková sada na braduProraso Cypress and Vetyver darčeková sada na braduProraso Azur Lime darčeková sada na bradu
Proraso Wood and Spice darčeková sada na braduProraso Cypress and Vetyver darčeková sada na braduProraso Azur Lime darčeková sada na bradu
KúpiťKúpiťKúpiť

 

 

Luxusné kozmetické sady

Ženy vedia, že kvalitná pleť si vyžaduje dokonalú starostlivosť. To isté však platí aj pre mužov. A keďže mužská pleť sa vo vela veciach líši od tej ženskej, kvalitná pleťová kozmetika pre mužov tak už dávno nie je tabu. 

Na druhej strane ale nepotrebujeme, a ani nechceme produkty, ktoré zaberú celú skrinku v kúpeľni. Tá je predsa len z veľkej časti vyhradená pre naše milované nežnejšie polovičky a na to sa nesiaha. 

Jednoduchý denný režim, ktorého základ tvorí čistiaci gél, hydratačný krém a trikrát do týždňa scubový píling na odstránenie odumretých častí pokožky úplne stačí. 

Neexistuje preto lepší darček ako set kvalitnej pleťovej či telovej kozmetiky, ktorá zabezpečí, že každodenné starosti a stres sa na našom výzore tak skoro neprejavia. 

 

Baxter of California darčeková sada telovej kozmetikyHanz de Fuko Matte darčeková sada na vlasyBaxter of California darčekový set telovej kozmetiky
Baxter of California darčeková sada telovej kozmetikyHanz de Fuko Matte darčeková sada na vlasyBaxter of California darčekový set telovej kozmetiky
KúpiťKúpiťKúpiť
 

Darčeková poukážka

No a v prípade, že si neviete vybrať ani jednu z vyššie uvedených možností, prípadne si myslíte, že si vhodný darček nakominujete sami, v žiadnom prípade nezúfajte. 

Máme pre vás totiž ideálnu možnosť v podobe darčekovej poukážky. Dá sa síce zapltiť iba online, avšak platí kód platí naveky vekov až do jeho využitia a obdarovaný pán si tka môže vybrať v hodnote tejto poukážky presne take produkty, aké chce a potrebuje. 

 

Darčeková poukážka - 30€Darčeková poukážka - 50€Darčeková poukážka - 100€
KúpiťKúpiťKúpiť
Zverejnené 2019-12-03 Životný štýl 0 6853

Podobné články

Návod ako sa starať o svoju pleť v zime pre moderného muža

Chladné počasie, silný a studený vietor a nízka vlhkosť vzduchu sú v zime najväčšími nepriateľmi vašej pleti a...

Vyberte si najlepší účes podľa typu vašich vlasov

Existuje množstvo vecí, ktoré majú vplyv na to, či vám nejaký typ účesu sedí alebo nie. Tvar vašej tváre je jeden z...

Základy holenia britvou

Holenie britvou, bohužiaľ, nepatrí medzi každodenné záležitosti moderného sveta. Napriek tomu však britvy pôsobia na...

Lookbook: Aké účesy dosiahnete s pomádami Pacinos?

Ubehlo už pár mesiacov, od kedy sme sa s vami podelili o prvý lookbook na našom blogu. Článok, na ktorom ste si mohli...

Tipy na darčeky, ktoré potešia každého muža

Nájsť niekomu kvalitný darček, obzvlášť pokiaľ ide o chlapa, vie byť veľmi stresujúca záležitosť. Možností je naoko...

Etiketa pre moderného muža

Keď sme naposledy uvažovali, aký článok vám na blogu prinesieme najbližšie, náhodou sme na jednej anglickej stránke...

5 jednoduchých tipov ako dodať vašim vlasom väčší objem

Nie je nič horšie ako ploché a zvädnuté vlasy úplne bez života, ktoré sú buď príliš suché alebo prilíš mastné. Je to...

Jednoduchý návod ako sa vyznať v štetkách na holenie

Dokonalé oholenie začína vytvorením dokonalej peny, čo zase začína s dokonalou štetkou na holenie. Kvalitná štetka...

KomentovaťOdpovedať

Kategórie

Hľadať na blogu

Menu