Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu
Lookbook: Aké účesy dosiahnete s pomádami Mister Pompadour?

Lookbook: Aké účesy dosiahnete s pomádami Mister Pompadour?

Lookbooky sú skvelá vec na zachytenie a šírenie nápadov na rôzne účesy či trendy. Takisto poskytujú aj výbornú inšpiráciu. V spolupráci s americkou značkou Mister Pompadour sme sa preto rozhodli priniesť vám originálny lookbook od ľudí z celého sveta, ktorí svoje účesy dosiahli vďaka prémiovým pomádam na vlasy od Mister Pompadour. Našim cieľom je poskytnúť vám inšpiráciu a trochu vás aj povzdbudiť, aby ste sa pri tvorbe vášho účesu nebáli aj experimentovať. Takisto sa snažíme ukázať, že pomády Mister Pompadour sú vhodné naozaj pre každého. Na dosiahnutie týchto účesov nepotrebujete profesionálny stylingový tím, stačí len správna pomáda na vlasy od Mister Pompadour. A náš blog, samozrejme ;) 

Ak by ste sa chceli v podobnom lookbooku objaviť nabúce aj vy, pošlite nám fotku na náš Facebook, prípadne použite hashtag #BeGentlemansk alebo #MisterPompadour a my si vás už nájdeme. Ešte dodáme, že všetky pomády Mister Pompadour sú úplne prírodný produkt a k vašim vlasom sú tak maximálne šetrné. 

 

MISTER POMPADOUR NATURAL BEESWAX PASTE

Jeden z najpredávanejších produktov na vlasový styling na svete vďaka prirodzenému vzhľadu účesu a perfektnej fixácii. Natural Beeswax Paste od Mister Pompadour obsahuje prírodný včelí vosk, ktorý dodáva vlasom neuveriteľne silnú fixáciu. Je držiteľom ocenenia pre najlepší vosk na vlasy vo svojej kategórii. Vosk krásne vonie a je ideálny pre každý typ, dĺžku a štýl vlasov. Pri použití nezanecháva vlasy lesklé ale dodá im prirodzený matný vzhľad. Natural Beeswax Paste od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiadnen alkohol, parabény a chlorid sodný.

 

MISTER POMPADOUR PEPPERMINT POMADE

Prémiová pomáda na vlasy od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje všestrannú kontrolu, flexibilitu a nádych lesku. Peppermint pomáda je formulovaná tak, aby poskytovala vlasom strednú fixáciu a je vyrobená na vodnej báze. Pomáda je určená pre účes, ktorý potrebuje nádych lesku. Vďaka svojmu zloženiu sa ľahko vymýva z vlasov a nezanecháva nepríjemné nečistoty vo vlasoch. Pomáda má jemnú vôňu mäty, ktorá je príjemná pre každého muža a očarí aj nejednu ženu. Peppermint Pomade od Mister Pompadour je vyrobená z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

 

MISTER POMPADOUR SCULPTING CLAY

Prémiová pomáda na vlasy ílového typu Sculpting Clay od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje ľahkú textúru, objem a strednú fixáciu. Pomáda bola vyrobená tak, aby dodala vašim vlasom objem bez toho, aby ich zárovň zaťažila. Je vhodná pre krátke aj dlhé vlasy, ktorým dodáva požadovanú textúru a podporuje ich hustý vzhľad. Poskytuje vášmu účesu strednú fixáciu a matný finiš. Vďaka svojej jemnej a krémovej konzistencie sa jednoducho a rovnomerne nanáša aj cez tie najhustejšie vlasy. Sculpting Clay od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

 

MISTER POMPADOUR MORROCAN TEXTURE PASTE

Prémiová pasta na vlasy od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje textúru, strednú fixáciu a polomatný efekt. Po použití pasty na vlasy Moroccan Texture Paste nezanecháva vlasy ani tvrdé ani stuhnuté. Ideálna je  pre kratšie vlasy obzvlášť pre tie, ktoré sa problematicky upravujú. Dobre si však rozumie aj s dlhšími vlasmy, ktorým dodá extra definíciu. Obsahuje kokosový a arganový olej, ktorý vaše vlasy hydratuje a vyživuje. Aj Moroccan Texture Paste od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

Ktorá pomáda od Mister Pompadour je vhodná pre vás? :) 

Zverejnené 2017-03-01 Zverejnil Tím BeGentleman.sk Vlasy a stajling, Lookbooky 0 6242

Podobné články

5 jedál, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov

Aj vy ste si začali všímať viac vlasov v umývadle, či na hrebeni, počas každodennej tvorby svojho účesu? Nie ste...

Etiketa pre moderného muža

Keď sme naposledy uvažovali, aký článok vám na blogu prinesieme najbližšie, náhodou sme na jednej anglickej stránke...

Aký je rozdiel medzi pomádou, gélom či voskom na vlasy?

Svet rôznych stylingových produktov môže byť pre muža mätúci, a často sa zdá, že pochopiť čo jedntolivé typy...

5 jednoduchých tipov ako dodať vašim vlasom väčší objem

Nie je nič horšie ako ploché a zvädnuté vlasy úplne bez života, ktoré sú buď príliš suché alebo prilíš mastné. Je to...

Kamenec: Čo to je a prečo ho používať?

Ak ste sa už niekedy boli dať oholiť v barbershope tak pravdepodobne viete, že sa o vás dobre postarali a oholenie...

KomentovaťOdpovedať

Kategórie

Hľadať na blogu

Menu