Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Lavender vosk na bradu 15ml

Nový produkt

Čisto prírodný vosk na bradu podľa originálnej receptúry Captain Fawcett. Pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektne pevné knírky.

Viac detailov

14,59 €

Na objednávku

- +

 
Detaily

Captain Fawcett Lavender vosk na bradu 15ml

  • Ručne vyrobený vosk na bradu Captain Fawcett z tých najčistejších zložiek a éterického oleja z Levandule Vám pomôže zušľachtiť a vytvarovať fúzy.
  • Tento vosk je vyrobený podľa originálnej viac ako storočnej receptúry.
  • Tento produkt je určený pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektné a pevné knírky.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Špičkou nechtu naberte malé množstvo vosku na fúzy a medzi ukazovákom a palcom rozotrite tak, aby sa začal roztekať. Vmasírujte do knírku smerom nahor a do stran. Perfektný výsledok je zaručený.

Zloženie:  Cera Falva, Paraffinum-Liquidum & Levander (Lavandula Angustifolia) essential oil

 
Parametre
Objem15 ml
 
O značke

Podľa legendy Captain Fawcett bez stopy zmizol v juhoamerickej džungli pred viac ako 100 rokmi. Captain Fawcett bol známi tým, že sa perfektne staral o svoj knírek. Jedinú vec čo po ňom v džungli našli bol kufrík s holiacou sadou. Na jeho počesť bola v Anglicku založená značka pod jeho menom pre ľudí, ktorí vedia ako sa majú starať o svoju bradu alebo knírek. Táto značka sa stará o to aby bola spokojná aj brada aj majiteľ. Ich prípravky majú mužnú vôňu, sú štýlové a samozrejme fungujú na jednotku.

Napísať recenziu

Captain Fawcett Lavender vosk na bradu 15ml

Čisto prírodný vosk na bradu podľa originálnej receptúry Captain Fawcett. Pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektne pevné knírky.

Napísať recenziu

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->