Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

Nový produkt

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Viac detailov

14,59 €

Tento produkt už nie je dostupný
 
Detaily

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

  • Jedinečný ručne vyrobený vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy vznikol v spolupráci s Ricki Hallom.
  • Vosk obsahuje kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic, ktoré Vám pomôžu zušľachtiť a vytvarovať fúzy.
  • Základ oleja tvorí medovej tóny čerstvých listov tabaku, kadidla, javora, konárnika a vanilky.
  • Vrchné tóny tvorí bobkový list a pomaranč.
  • Stredné tóny obsahujú čerstvý chmeľ.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Špičkou nechtu naberte malé množstvo vosku na fúzy a medzi ukazovákom a palcom rozotrite tak, aby sa začal roztekať. Vmasírujte do knírku smerom nahor a do stran. Perfektný výsledok je zaručený.

Zloženie: Cera Flava, Paraffinum Liquidum, Vanilla, Frankinsence, Bay, Bog Myrtle, Hops, Patchouli, Oak Moss, Benzoin, Tabacco and Orange essential oils.

 
Parametre
Objem15 ml
 
O značke

Podľa legendy Captain Fawcett bez stopy zmizol v juhoamerickej džungli pred viac ako 100 rokmi. Captain Fawcett bol známi tým, že sa perfektne staral o svoj knírek. Jedinú vec čo po ňom v džungli našli bol kufrík s holiacou sadou. Na jeho počesť bola v Anglicku založená značka pod jeho menom pre ľudí, ktorí vedia ako sa majú starať o svoju bradu alebo knírek. Táto značka sa stará o to aby bola spokojná aj brada aj majiteľ. Ich prípravky majú mužnú vôňu, sú štýlové a samozrejme fungujú na jednotku.

Napísať recenziu

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Napísať recenziu

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->