Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

Nový produkt

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Viac detailov

14,50 €

Vypredané
 
Detaily

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

  • Jedinečný ručne vyrobený vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy vznikol v spolupráci s Ricki Hallom.
  • Vosk obsahuje kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic, ktoré Vám pomôžu zušľachtiť a vytvarovať fúzy.
  • Základ oleja tvorí medovej tóny čerstvých listov tabaku, kadidla, javora, konárnika a vanilky.
  • Vrchné tóny tvorí bobkový list a pomaranč.
  • Stredné tóny obsahujú čerstvý chmeľ.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Špičkou nechtu naberte malé množstvo vosku na fúzy a medzi ukazovákom a palcom rozotrite tak, aby sa začal roztekať. Vmasírujte do knírku smerom nahor a do stran. Perfektný výsledok je zaručený.

Zloženie: Cera Flava, Paraffinum Liquidum, Vanilla, Frankinsence, Bay, Bog Myrtle, Hops, Patchouli, Oak Moss, Benzoin, Tabacco and Orange essential oils.

 
Parametre
Objem15 ml
 
O značke

Captain Fawcett

Captain Fawcett je svetoznáma značka pánskej kozmetiky z anglického Norwichu, ktorú okrem špičkových a nezameniteľných produktov preslávila aj legenda v jej pozadí. Podľa nej v roku 1905 kapitán Peabody Fawcett R.N Ret'd, neohrozený a významný Edwardský bádateľ, zmizol pri pokuse o prechod ku zdroju Ubangi, hlavného prítoku rieky Kongo. 

Žiadna stopa po odvážnom bádateľovi nebola nikdy nájdená z jeho expedície, zdanlivo odsúdenej na neúspech... až do kým sa v roku 1997, počas výpredaju vecí a nábytku zo starého a opusteného domu neobjavil starý, ošúchaný kufor. Ten bol zakúpený za pár pencí novým vlastníkom, ktorý si ho priviezol domov a vypáčil zámky.  

Neuveriteľne, medzi jeho rozpadajúcim sa plesnivým obsahom bol nájdený pozoruhodný zväzok plný rôznych mastičiek, olejov a zmiznutých denníkov slávneho bádateľa. Medzi množstvom adrenalínových príhod a neuveriteľných dobrodružstiev sa našli síce rozhádzané, ale starostlivo podrobné zoznamy exotických surovín na domácu výrobu prípravkov, ktoré si bádateľ starostlivo vyrábal, aby jeho fúzy vždy a zakaždých okolností ukážkovo držali tvar. 

Tieto presné receptúry boli verne nasledované a dodržiavané, a Fawcettove originálne elixíry, spolu s jeho svetoznámym voskom na fúzy, ku ktorým postupne pribudli aj desiatky nových prípravkov, sú tak dnes náročným gentlemenom konečne k dispozícii po prvýkrat po viac storočí. 

Napísať recenziu

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu