Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

Nový produkt

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Viac detailov

14,59 €

Vypredané
 
Detaily

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

  • Jedinečný ručne vyrobený vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy vznikol v spolupráci s Ricki Hallom.
  • Vosk obsahuje kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic, ktoré Vám pomôžu zušľachtiť a vytvarovať fúzy.
  • Základ oleja tvorí medovej tóny čerstvých listov tabaku, kadidla, javora, konárnika a vanilky.
  • Vrchné tóny tvorí bobkový list a pomaranč.
  • Stredné tóny obsahujú čerstvý chmeľ.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Špičkou nechtu naberte malé množstvo vosku na fúzy a medzi ukazovákom a palcom rozotrite tak, aby sa začal roztekať. Vmasírujte do knírku smerom nahor a do stran. Perfektný výsledok je zaručený.

Zloženie: Cera Flava, Paraffinum Liquidum, Vanilla, Frankinsence, Bay, Bog Myrtle, Hops, Patchouli, Oak Moss, Benzoin, Tabacco and Orange essential oils.

 
Parametre
Objem15 ml
 
O značke

Legenda hovorí, že prominentný anglický dobrodruh a objaviteľ, kapitán Peabody Fawcett , zmizol bez stopy v roku 1905 v blízkosti rieky Kongo, hlboko v africkom pralese. 

Dlhé desaťračia sa zdalo, že posledná kapitánova expedícia navždy pochovala všetko, čo edwardský objaviteľ na svojich cestách dovtedy zažil. Až kým sa v roku 1997 vo výpredaji jedného starého domu odsúdeného na zbúranie neobjavil zaprášený kufrík plný spomienok strateného kapitána.

Okrem dobrodružných zápiskov sa v nich nachádzali aj recepty, ktorými si kapitán Fawcett vyrábal vlastnú kozmetiku pre svoje potreby- zoznam exotických ingrediencií z celého sveta, ktoré originálne zmiešal do tých najvalitnejších produktov na starsotlivosť o bradu a fúzy, aké svet vtedy poznal. 

Anglická značka Captain Fawcett svoje svetoznáme produkty založila na detailnom preštudovaní týchto ingredincií a a dôkladnom nasledovaní postupov opísaných v kapitánových denníkoch- a doviedla k ich dokonalosti. 

Na počesť kapitána Peabodyho Fawcetta tak vznikla značka, ktorá po viac ako storočí vracia mužom stratenú gentlemanskú výsadu upraveného vzhľadu a mužnej vône pomocou produktov, ktoré fungujú na výbornú. 

Napísať recenziu

Captain Fawcett Ricki Hall vosk na bradu 15ml

V spolupráci s Rickie Hallom vznikol vosk na bradu Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúca kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a sillic.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->