Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Sandalwood vosk na bradu 15ml

Nový produkt

Čisto prírodný vosk na bradu podľa originálnej receptúry Captain Fawcett. Pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektne pevné knírky. 

Viac detailov

13,45 €

Vypredané
 
Detaily

Captain Fawcett Sandalwood vosk na bradu 15ml

  • Ručne vyrobený vosk na bradu Captain Fawcett z tých najčistejších zložiek a éterického oleja zo santalového dreva Vám pomôže zušľachtiť a vytvarovať fúzy.
  • Tento vosk je vyrobený podľa originálnej viac ako storočnej receptúry.
  • Tento produkt je určený pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektné a pevné knírky.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Špičkou nechtu naberte malé množstvo vosku na fúzy a medzi ukazovákom a palcom rozotrite tak, aby sa začal roztekať. Vmasírujte do knírku smerom nahor a do stran. Perfektný výsledok je zaručený.

Zloženie:  Cera Falva, Paraffinum-Liquidum & Sandalwood (Santalum Album) essential oil

 
Parametre
Objem15 ml
 
O značke

Legenda hovorí, že prominentný anglický dobrodruh a objaviteľ, kapitán Peabody Fawcett , zmizol bez stopy v roku 1905 v blízkosti rieky Kongo, hlboko v africkom pralese. 

Dlhé desaťračia sa zdalo, že posledná kapitánova expedícia navždy pochovala všetko, čo edwardský objaviteľ na svojich cestách dovtedy zažil. Až kým sa v roku 1997 vo výpredaji jedného starého domu odsúdeného na zbúranie neobjavil zaprášený kufrík plný spomienok strateného kapitána.

Okrem dobrodružných zápiskov sa v nich nachádzali aj recepty, ktorými si kapitán Fawcett vyrábal vlastnú kozmetiku pre svoje potreby- zoznam exotických ingrediencií z celého sveta, ktoré originálne zmiešal do tých najvalitnejších produktov na starsotlivosť o bradu a fúzy, aké svet vtedy poznal. 

Anglická značka Captain Fawcett svoje svetoznáme produkty založila na detailnom preštudovaní týchto ingredincií a a dôkladnom nasledovaní postupov opísaných v kapitánových denníkoch- a doviedla k ich dokonalosti. 

Na počesť kapitána Peabodyho Fawcetta tak vznikla značka, ktorá po viac ako storočí vracia mužom stratenú gentlemanskú výsadu upraveného vzhľadu a mužnej vône pomocou produktov, ktoré fungujú na výbornú. 

Napísať recenziu

Captain Fawcett Sandalwood vosk na bradu 15ml

Čisto prírodný vosk na bradu podľa originálnej receptúry Captain Fawcett. Pre chlapov, ktorí si potrpia na perfektne pevné knírky. 

Napísať recenziu

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->