Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Suavecito vosk na bradu 16g

57

Nový produkt

Štýlový vosk na bradu v tube od americkej značky Suavecito, ktorý zabezpečí úpravu vašej brady alebo knírku.

Viac detailov

14,99 €

- +

Značka Suavecito

 
Detaily

Suavecito vosk na bradu 16g

  • Štýlový vosk na bradu v tube od americkej značky Suavecito, ktorý zabezpečí úpravu vašej brady alebo knírka.
  • Má neutrálnu vôňu pre celodenný komfort a aby neprebíjal vôňu parfumu.
  • Vosk na bradu je farebne neutrálny aby sa hodil ku každej farby vlasov.
  • Taktiež sa môže používať pre úpravu obočia a kotliet.
  • Veľmi jednoducho sa aplikuje a je prenosný aby vaša brada bola stále upravená.
  • Vyrobené v USA.

Použitie: Aplikujte na bradu priamo z tuby. Pomocou prstov alebo hrebeňa nastylujte podľa požiadaviek.

 
Parametre
Objem30 ml
 
O značke

Suavecito

Suavecito Pomade sa od úplného začiatku zaviazalo, že sa stane kultúrnym fenoménom. Nestačí im vyrábať tradičné produkty na starostlivosť pre mužov, ktoré “len” fungujú. Namiesto toho sa rozhodli ísť o krok ďalej, a naplno sa ponoriť do vlastnej automobilovej, motocyklovej, tatérskej a barberskej kultúry ako spôsobu, ktorým chceli oživiť umelý a stagnujúci kozmetický priemysel. 

V Spojených štátoch Suavecito Pomade naďalej cestuje víkend čo víkend po celej krajine na výstavy či akcie spojené s custom kultúrou tenisiek Vans, automobilov, motoriek, tatérov a barberov tak, ako to robia od svojho vzniku. Nerobia to pre zisk, pretože spôsob, akým to robia znamená, že im toho veľa neostane. 

Namiesto toho to robia preto, aby aj naďalej zostali žiť v rámci kultúry, ktorá vznik značky Suavecito Pomade inšpirovala, a aby zostali v denno-dennom kontakte so svojimi fanúšikmi, zákazníkmi a nasledovateľmi.  

Suavecito sa pýši skvelými pomádami, ktoré sa ľahko z vlasov vymývajú iba vodou, avšak držia nekompromisne ako vosk, a špičkovou líniou produktov na holenie, starostlivosť o bradu či telo. Vždy s použitím prémiových ingrediencií, s charakteristickou sviežou vôňou, ktorá dostane do kolien nejednu ženu. A čo je najdôležitejšie, vždy za skvelú cenu, ktorú si môže dovoliť každý. 

To je Suavecito Pomade. Značka, ktorá je naplno oddaná kultúre a svojim priaznivcom. Značka, ktorá sa nezaoberá sama sebou. Žiadne ego. To je Suavecito Pomade

 
E-book

Brada je tu s nami už niekoľko rokov, a zdá sa, že to tak zostane aj naďalej. Napriek veľkému počtu skeptikov však počet fanúšikov brady exponenciálne rastie nie len medzi mužmi, ale aj ženami. Trend, na ktorý sa ešte pred pár rokmi pozerali ako na „hipsterský“ si postupne získal všetky generácie. Niet sa čo čudovať, pohľad do bradatej histórie ukazuje, že dnešná záľuba mužov pestovať bradu tu nie je prvý, a ani určite ani posledný krát. Všetko čo potrebuješ vedieť o brade sa dozvieš v našom nadupadom e-booku, ktorý si môžeš stiahnúť nižšie:

Napísať recenziu

Suavecito vosk na bradu 16g

Štýlový vosk na bradu v tube od americkej značky Suavecito, ktorý zabezpečí úpravu vašej brady alebo knírku.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu