Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett kefa na bradu

76

Nový produkt

Kefa na bradu anglickej značky Captain Fawcett udržuje Vaše fúzy v správnom tvare, odstraňuje vypadnuté fúzy a odumretú pokožku.

Viac detailov

20,95 €

Skladom

- +

 
Detaily

Captain Fawcett kefa na bradu

  • Drevená kefa na bradu anglickej značky Captain Fawcett udržuje Vaše fúzy v správnom tvare, odstraňuje vypadnuté fúzy a odumretú pokožku.
  • Vzhľadom k svojej veľkosti sedí pohodlne v ruke.
  • Kefa je osadený štetinami z diviaka.
  • Pravidelné kefovanie oživuje pokožku, stimuluje produkciu mazu, vďaka ktorému sa fúzy zdravo lesknú a nie sú vysušené.
  • Vyrobené v Anglicku.
 
O značke

Legenda hovorí, že prominentný anglický dobrodruh a objaviteľ, kapitán Peabody Fawcett , zmizol bez stopy v roku 1905 v blízkosti rieky Kongo, hlboko v africkom pralese. 

Dlhé desaťračia sa zdalo, že posledná kapitánova expedícia navždy pochovala všetko, čo edwardský objaviteľ na svojich cestách dovtedy zažil. Až kým sa v roku 1997 vo výpredaji jedného starého domu odsúdeného na zbúranie neobjavil zaprášený kufrík plný spomienok strateného kapitána.

Okrem dobrodružných zápiskov sa v nich nachádzali aj recepty, ktorými si kapitán Fawcett vyrábal vlastnú kozmetiku pre svoje potreby- zoznam exotických ingrediencií z celého sveta, ktoré originálne zmiešal do tých najvalitnejších produktov na starsotlivosť o bradu a fúzy, aké svet vtedy poznal. 

Anglická značka Captain Fawcett svoje svetoznáme produkty založila na detailnom preštudovaní týchto ingredincií a a dôkladnom nasledovaní postupov opísaných v kapitánových denníkoch- a doviedla k ich dokonalosti. 

Na počesť kapitána Peabodyho Fawcetta tak vznikla značka, ktorá po viac ako storočí vracia mužom stratenú gentlemanskú výsadu upraveného vzhľadu a mužnej vône pomocou produktov, ktoré fungujú na výbornú. 

Napísať recenziu

Captain Fawcett kefa na bradu

Kefa na bradu anglickej značky Captain Fawcett udržuje Vaše fúzy v správnom tvare, odstraňuje vypadnuté fúzy a odumretú pokožku.

Napísať recenziu

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->