Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Mühle Edition set No. 2 Fusion 3-dielna

Nový produkt

Luxusná 3-dielna darčeková sada na holenie v červenej farbe vyrobená podľa tradičných postupov remesla Urushi označovaného ako čínsky lak.

Viac detailov

569,29 €

Na objednávku

- +

Značka Mühle

 
Detaily

Mühle Edition set No. 2 Fusion 3-dielna

  • Luxusná 3-dielna darčeková sada na holenie v červenej farbe.
  • Rukoväť štetky a holiaceho strojčeka je vyrobená podľa tradičných postupov remesla Urushi, označovaného tiež ako čínsky lak.
  • Jedná sa o 3 tisíc rokov starú techniku, pri ktorej je ručne nanášaných niekoľko vrstiev prírodného laku, který pochází ze stromu škumpy lakodárné (latinsky Rhus verniciflua), a ďalej niekľkokrát leštené v absolútne bezprašnom prostredí.
  • Výroba je veľmi zdĺhavá, ale výsledkom je dokonalé spracovanie a hlboký lesk.
  • Kovové časti sú pochrómované, čo zaručuje vysokú životnosť, odolnosť a ľahkú údržbu.
  • Štetka na holenie je vyrobená z tých najjemnejších vlasov v kvalite Silvertip Badger, ktoré sú pružné a vyznačujú sa čiernym pruhom.
  • Veľkosť štetky je M a priemer uzla je 21 mm. Hmotnosť je 158 g.
  • Celkový luxusný vzhľad dotvára krásny drevený, na bielo nalakovaný box so zásuvkou.

 

Sada obsahuje:

- Štetku na holenie z jazvečích vlasov v kvalite Silvertip Badger - veľkosť M - priemer uzla 21 mm.

- Holiaci strojček Mühle EDITION kompatibilný s Gillette Fusion a Fusion ProGlide.

- Kovový stojanček na holiaci strojček

 
O značke

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes MüllerZo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holeniektoré sám vyrábal v domácich podmienkachV roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheidektorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trhKvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrátV nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holeniektorý vyniká kvalitou a dizajnom.

Napísať recenziu

Mühle Edition set No. 2 Fusion 3-dielna

Luxusná 3-dielna darčeková sada na holenie v červenej farbe vyrobená podľa tradičných postupov remesla Urushi označovaného ako čínsky lak.

Napísať recenziu

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu

//-->