Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Morgans Brazilian Orange darčeková sada na bradu a vlasy

Nový produkt

Prémiová sada na bradu a vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's s účasnou exotickou vôňou brazílskeho pomaranču, zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 

Viac detailov

49,90 €

Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

Značka Morgans

 
Detaily

Morgan's Brazilian Orange darčeková sada na bradu a vlasy

  • Prémiová sada na bradu a vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's s účasnou exotickou vôňou brazílskeho pomaranču
  • Sada je zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke 
  • Morgan's Brazilian Orange sada na bradu a vlasy obsahuje Morgan's matnú pomádu na vlasy s vôňou brazílskeho pomaranču, Morgan's Brazilian Orange olej na bradu s vôňou brazílskeho pomaranču, Morgan's vreckový hrebeň na fúzy a Morgan's drevenú kefu na bradu z diviačích štetín
  • Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 
  • Vyrobené v Anglicku
 
O značke

Morgan’s

Píše sa rok 1873 a v malej kuchyni rodinného domu začína Robert Martin vyrábať šampón na vlasy. Jeho výroba, etiketovanie, balenie a distribúcia sa vykonávala ručne. O dva roky neskôr uzrela svetlo sveta prvá Morgan’s pomáda na vlasy. 

Predaje pomaly rástli a muži, ktorí sa zaujímali o svoj vzhľad a osobný štýl postupne skúšali produkty Morgan’s a objavovali ich silu a funkčnosť. Prví väčší zákazníci a odberatelia boli kaderníci bristských gentlemanov v londýnskej štvrti West End. Popularita značky však naďalej rástla a na prahu nového storočia už bol Morgan’s známou značkou obľúbenou nielen doma v Británii, ale aj na druhej strane Lamanšského prielivu, kde boli produkty dodávané do exkluzívnych salónov v Paríži a ďalších európskych metropolách. 

V čase prvej svetovej vojny zakladateľ Robert Martin umiera a žezlo prenecháva svojej milujúcej manželke Jane Dinah. Vďaka zhode okolností a britskej armáde sa pomády Morgan’s dostávajú do obrovskej Indie. V rovnakom období sa zase vďaka britskému námorníctvu podarí pomádam od Morgan’s prekonať Atlantik, a to doslova v pravý čas- v zlatom veku Hollywoodu, kedy sa pomádou upravené vlasy stali symbolom moderného muža a pomády Morgan’s používala nejedna hviezda zábavného priemyslu.

Dnes sú Morgan’s pomády dostupné vo viac ako 50 krajinách sveta a značka nedávno oslávila predaj jednej miliardy pomád. Napriek nesutále sa meniacim trendom na poli pánskej módy a starostlivosti o svoj zovňajšok zostáva tradičný anglický výrobca Morgan’s overenou klasikou, po ktorej siahajú už viac ako storočie všetci muži, ktorí chcú vyzerať vždy najlepšie. 

Napísať recenziu

Morgans Brazilian Orange darčeková sada na bradu a vlasy

Prémiová sada na bradu a vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's s účasnou exotickou vôňou brazílskeho pomaranču, zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 

Napísať recenziu

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu