Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Morgans Volume & Style darčeková sada na vlasy

Nový produkt

Prémiová sada na vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Vytvorí nadupaný objem a perfektnú fixáciu.  Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 

Viac detailov

44,90 €

Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

Značka Morgans

 
Detaily

Morgan's Volume & Style darčeková sada na vlasy 

  • Prémiová sada na vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's.
  • Vytvorí nadupaný objem a perfektnú fixáciu.
  • Sada je zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. 
  • Morgan's Vlume & Style sadana na vlasy obsahuje Morgan's púder na vlasy, Morgan's Matte Paste na vlasy, Morgan's vreckovú pomádu na vlasy s vysokým leskom a vysokou fixáciou a Morgan's vreckovú pomádu na vlasy so stredným leskom a extra silnu fixáciou. 
  • Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 
  • Vyrobené v Anglicku
 
O značke

Morgan’s

Píše sa rok 1873 a v malej kuchyni rodinného domu začína Robert Martin vyrábať šampón na vlasy. Jeho výroba, etiketovanie, balenie a distribúcia sa vykonávala ručne. O dva roky neskôr uzrela svetlo sveta prvá Morgan’s pomáda na vlasy. 

Predaje pomaly rástli a muži, ktorí sa zaujímali o svoj vzhľad a osobný štýl postupne skúšali produkty Morgan’s a objavovali ich silu a funkčnosť. Prví väčší zákazníci a odberatelia boli kaderníci bristských gentlemanov v londýnskej štvrti West End. Popularita značky však naďalej rástla a na prahu nového storočia už bol Morgan’s známou značkou obľúbenou nielen doma v Británii, ale aj na druhej strane Lamanšského prielivu, kde boli produkty dodávané do exkluzívnych salónov v Paríži a ďalších európskych metropolách. 

V čase prvej svetovej vojny zakladateľ Robert Martin umiera a žezlo prenecháva svojej milujúcej manželke Jane Dinah. Vďaka zhode okolností a britskej armáde sa pomády Morgan’s dostávajú do obrovskej Indie. V rovnakom období sa zase vďaka britskému námorníctvu podarí pomádam od Morgan’s prekonať Atlantik, a to doslova v pravý čas- v zlatom veku Hollywoodu, kedy sa pomádou upravené vlasy stali symbolom moderného muža a pomády Morgan’s používala nejedna hviezda zábavného priemyslu.

Dnes sú Morgan’s pomády dostupné vo viac ako 50 krajinách sveta a značka nedávno oslávila predaj jednej miliardy pomád. Napriek nesutále sa meniacim trendom na poli pánskej módy a starostlivosti o svoj zovňajšok zostáva tradičný anglický výrobca Morgan’s overenou klasikou, po ktorej siahajú už viac ako storočie všetci muži, ktorí chcú vyzerať vždy najlepšie. 

Napísať recenziu

Morgans Volume & Style darčeková sada na vlasy

Prémiová sada na vlasy od tradičnej anglickej značky Morgan's zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Vytvorí nadupaný objem a perfektnú fixáciu.  Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoj štýl. 

Napísať recenziu

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu