Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Captain Fawcett Ricki Hall súprava na bradu

Nový produkt

Túžite po krásnej sade na fúzy a bradu s jedinečnou vôňou? Práve pre Vás je tu sada na fúzy od modela Rickiho Halla.

Viac detailov

44,95 €

Vypredané
 
Detaily

Captain Fawcett Ricki Hall súprava na bradu

  • Táto sada vznikla v spolupráci so svetoznámym gentlemanom Ricki Hallom.
  • Základ príjemnej vône oleja a vosku tvoria medovej tóny čerstvých listov tabaku, kadidla a vanilky.
  • Stredné tóny obsahujú čerstvý chmeľ.
  • Vrchné tóny tvoria bobkový list a pomaranč.
  • Vyrobené v Anglicku.

Sada obsahuje: Captain Fawcett Ricki Hall, olej na fúzy 10 ml, Captain Fawcett Ricki Hall, vosk na fúzy, Captain Fawcett skladací hrebeň na fúzy.

 
O značke

Legenda hovorí, že prominentný anglický dobrodruh a objaviteľ, kapitán Peabody Fawcett , zmizol bez stopy v roku 1905 v blízkosti rieky Kongo, hlboko v africkom pralese. 

Dlhé desaťračia sa zdalo, že posledná kapitánova expedícia navždy pochovala všetko, čo edwardský objaviteľ na svojich cestách dovtedy zažil. Až kým sa v roku 1997 vo výpredaji jedného starého domu odsúdeného na zbúranie neobjavil zaprášený kufrík plný spomienok strateného kapitána.

Okrem dobrodružných zápiskov sa v nich nachádzali aj recepty, ktorými si kapitán Fawcett vyrábal vlastnú kozmetiku pre svoje potreby- zoznam exotických ingrediencií z celého sveta, ktoré originálne zmiešal do tých najvalitnejších produktov na starsotlivosť o bradu a fúzy, aké svet vtedy poznal. 

Anglická značka Captain Fawcett svoje svetoznáme produkty založila na detailnom preštudovaní týchto ingredincií a a dôkladnom nasledovaní postupov opísaných v kapitánových denníkoch- a doviedla k ich dokonalosti. 

Na počesť kapitána Peabodyho Fawcetta tak vznikla značka, ktorá po viac ako storočí vracia mužom stratenú gentlemanskú výsadu upraveného vzhľadu a mužnej vône pomocou produktov, ktoré fungujú na výbornú. 

Napísať recenziu

Captain Fawcett Ricki Hall súprava na bradu

Túžite po krásnej sade na fúzy a bradu s jedinečnou vôňou? Práve pre Vás je tu sada na fúzy od modela Rickiho Halla.

Napísať recenziu

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->