Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Morgans Beard Combo darčeková sada na bradu

Nový produkt

Prémiová sada na bradu od tradičnej anglickej značky Morgan's, zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoju bradu.  

Viac detailov

49,90 €

Vypredané

Značka Morgans

 
Detaily

Morgan's Beard Combo darčeková sada na bradu 

  • Prémiová sada na bradu od tradičnej anglickej značky Morgan's.
  • Sada je zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke.
  • Morgan's Beard Combo sada na bradu obsahuje Morgan's olej na bradu, Morgan's Brazilian Orange olej na bradu s exotickou vôňou brazílskeho pomaranča, Morgan's vreckový hrebeň na fúzy a bradu, Morgan's vreckový krém na bradu a Morgan's vreckový vosk na fúzy a bradu
  • Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoju bradu.  
  • Vyrobené v Anglicku 
 
O značke

Morgan’s

Píše sa rok 1873 a v malej kuchyni rodinného domu začína Robert Martin vyrábať šampón na vlasy. Jeho výroba, etiketovanie, balenie a distribúcia sa vykonávala ručne. O dva roky neskôr uzrela svetlo sveta prvá Morgan’s pomáda na vlasy. 

Predaje pomaly rástli a muži, ktorí sa zaujímali o svoj vzhľad a osobný štýl postupne skúšali produkty Morgan’s a objavovali ich silu a funkčnosť. Prví väčší zákazníci a odberatelia boli kaderníci bristských gentlemanov v londýnskej štvrti West End. Popularita značky však naďalej rástla a na prahu nového storočia už bol Morgan’s známou značkou obľúbenou nielen doma v Británii, ale aj na druhej strane Lamanšského prielivu, kde boli produkty dodávané do exkluzívnych salónov v Paríži a ďalších európskych metropolách. 

V čase prvej svetovej vojny zakladateľ Robert Martin umiera a žezlo prenecháva svojej milujúcej manželke Jane Dinah. Vďaka zhode okolností a britskej armáde sa pomády Morgan’s dostávajú do obrovskej Indie. V rovnakom období sa zase vďaka britskému námorníctvu podarí pomádam od Morgan’s prekonať Atlantik, a to doslova v pravý čas- v zlatom veku Hollywoodu, kedy sa pomádou upravené vlasy stali symbolom moderného muža a pomády Morgan’s používala nejedna hviezda zábavného priemyslu.

Dnes sú Morgan’s pomády dostupné vo viac ako 50 krajinách sveta a značka nedávno oslávila predaj jednej miliardy pomád. Napriek nesutále sa meniacim trendom na poli pánskej módy a starostlivosti o svoj zovňajšok zostáva tradičný anglický výrobca Morgan’s overenou klasikou, po ktorej siahajú už viac ako storočie všetci muži, ktorí chcú vyzerať vždy najlepšie. 

Napísať recenziu

Morgans Beard Combo darčeková sada na bradu

Prémiová sada na bradu od tradičnej anglickej značky Morgan's, zabalená v kvalitnej a štýlovej drevenej krabičke. Ideálny darček pre každého muža, ktorí si potrpí na svoju bradu.  

Napísať recenziu

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu