Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

The Bluebeards Revenge obťahovací remen

Nový produkt

Obtahovací remeň The Bluebeards Revenge je dokonalým partnerom pre udržiavanie čepel Vašej britvy. Vyrobený z kvalitnej hovedzej kože. 

Viac detailov

55,00 €s DPH

Tento produkt už nie je dostupný
 
Detaily

The Bluebeards Revenge obtahovací remen

  • Obtahovací remeň The Bluebeards Revenge je dokonalým partnerom pre udržiavanie čepel Vašej britvy. 
  • Vyrobený z kvalitnej hovedzej kože. 
  • Plátená strana je určená pre hrubé vyrovnávanie hrán a kožená pre jemné dorovnanie hrán britvy. 
  • Remeň má rozmery 33 cm x 5 cm. 
  • Koženú časť remeňa ošetrujte žlutou pastou pre zvýšenie jeho životnosti.
 
Videá

 
O značke

Milióny mužov po celom svete má spoločný problém - tvrdé strnisko, ktoré, zdá sa, vzdoruje každému holiacemu strojčeku a otupuje okraj aj tej najostrejšej žiletky (hlavolam známy aj ako 'Bluebeards’).

Ste unavení míňaním ťažko zarobených peňazí na neuspokojivé dievčenské produkty? To, čo naozaj potrebujete, sú najmužnejšie produkty určené pre skutočných mužov, vyrobené skutočnými mužmi.

Holiaci strojček a všestranný 'Bluebeards’ inšpirovaný skutočným životným problémom holenia sa.

The Bluebeards Revenge začal svoj život ako kvalitný holiací produkt na holenie zameraný pre mužov s tvrdým strniskom, no dnes je v tom oveľa viac.

Rovanko ako tento produkt Vám pomôže prekonať všetky trápenia s holením, musíme vyzdvihnúť rad stylingových produktov určené skrotiť aj tie najmužnejšie hrivy spolu s olejčekmi na bradu, voskami na fúzy, mydlami, sprchovými šampónmi, šampónmi na vlasy a kondicionérmi, hydratačnými vôňami, a nie len to. Športový rad najlepších doplnkov a náradia pre starostlivosť o zovňajšok vyvinutých predovšetkým pre skutočných mužov. 

The Bluebeards Revenge zmení tvoj milostný život navždy.

Napísať recenziu

The Bluebeards Revenge obťahovací remen

Obtahovací remeň The Bluebeards Revenge je dokonalým partnerom pre udržiavanie čepel Vašej britvy. Vyrobený z kvalitnej hovedzej kože. 

Napísať recenziu

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->