Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Mühle R103 holiaci strojček

47

Nový produkt

Tradičný holiaci strojček od Mühle na klasické žiletky s hrebeňovou lištou.

Viac detailov

35,59 €

Skladom

- +

Značka Mühle

 
Detaily

Mühle R103 holiaci strojček

  • Tradičný holiaci strojček od Mühle na klasické žiletky.
  • Presná ergonomia a krásny dizajn.
  • Strojček je kovový a pochromovaný.
  • Rukoväť je z kvalitného živca vo farbe korytnačiny.
  • Holiací strojček ma hrebeňovú lištu, ktorá je vhodná pre muža s dlhšími alebo tvrdšími fúzmy.
  • Dodávané v darčekovej krabičke s jednou žiletkou od Muhle.
  • Vyrobené v Nemecku.

Mühle

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes Müller. Zo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holenie, ktoré sám vyrábal v domácich podmienkach. V roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheide, ktorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trh. Kvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrát. V nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holenie, ktorý vyniká kvalitou a dizajnom.

 
Videá

 
O značke

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes MüllerZo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holeniektoré sám vyrábal v domácich podmienkachV roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheidektorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trhKvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrátV nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holeniektorý vyniká kvalitou a dizajnom.

Napísať recenziu

Mühle R103 holiaci strojček

Tradičný holiaci strojček od Mühle na klasické žiletky s hrebeňovou lištou.

Napísať recenziu

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->