Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Mühle Rytmo Black Mach3 holiaci strojček

Nový produkt

Krásny holiaci strojček na hlavice Mach3 a s rukoväťou z leštenej živice.

Viac detailov

41,20 €

Tento produkt už nie je dostupný

Značka Mühle

 
Detaily

Mühle Rytmo Black Mach3 holiaci strojček

  • Krásny holiaci strojček Mühle Rytmo na hlavice Mach3.
  • Rukoväť je vyrobená z leštenej vysoko odolnej živice.
  • Vďaka prepracovanému designu sa strojček príjemne drží.
  • Kovové diely sú vyrobené z mosadze a pochrómované.
  • Dĺžka strojčeka je 125 mm a hmotnosť 46 g.
  • Dodávané v darčekovej krabičke.
  • Vyrobené v Nemecku

Mühle

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes Müller. Zo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holenie, ktoré sám vyrábal v domácich podmienkach. V roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheide, ktorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trh. Kvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrát. V nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holenie, ktorý vyniká kvalitou a dizajnom.

 
Videá

 
O značke

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes MüllerZo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holeniektoré sám vyrábal v domácich podmienkachV roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheidektorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trhKvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrátV nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holeniektorý vyniká kvalitou a dizajnom.

Napísať recenziu

Mühle Rytmo Black Mach3 holiaci strojček

Krásny holiaci strojček na hlavice Mach3 a s rukoväťou z leštenej živice.

Napísať recenziu

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->