Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

The Bluebeards Revenge shavetta na holenie

Nový produkt

Holiaci strojček typu shavette od Bluebeards Revenge. Je podobný britve, ale s tým rozdielom, že je na klasické výmenné žiletky a tak sa nemusíte starať o obťahovanie alebo brúsenie. 

Viac detailov

15,35 €

Tento produkt už nie je dostupný
 
Detaily

The Bluebeards Revenge shavetta na holenie

  • Holiaci strojček typu shavette od Bluebeards Revenge. 
  • Je podobný britve, ale s tým rozdielom, že je na klasické výmenné žiletky a tak sa nemusíte starať o obťahovanie alebo brúsenie. 
  • Shavetta je vhodná ako do holičstva, tak aj pre tých, ktorí si netrúfajú na britvu. 
  • Modrá plastová rukoväť je zdobená logom značky. 
  • Dĺžka čepele je 11 cm. 
  • Dodávané v plastovom ochrannom puzdre. 

Použitie: Klasickou žiletku prehnite v obale po jej dĺžke na polovicu a zlomte. Obe polovice potom môžete použiť do shavetty.

 
O značke

Milióny mužov po celom svete má spoločný problém - tvrdé strnisko, ktoré, zdá sa, vzdoruje každému holiacemu strojčeku a otupuje okraj aj tej najostrejšej žiletky (hlavolam známy aj ako 'Bluebeards’).

Ste unavení míňaním ťažko zarobených peňazí na neuspokojivé dievčenské produkty? To, čo naozaj potrebujete, sú najmužnejšie produkty určené pre skutočných mužov, vyrobené skutočnými mužmi.

Holiaci strojček a všestranný 'Bluebeards’ inšpirovaný skutočným životným problémom holenia sa.

The Bluebeards Revenge začal svoj život ako kvalitný holiací produkt na holenie zameraný pre mužov s tvrdým strniskom, no dnes je v tom oveľa viac.

Rovanko ako tento produkt Vám pomôže prekonať všetky trápenia s holením, musíme vyzdvihnúť rad stylingových produktov určené skrotiť aj tie najmužnejšie hrivy spolu s olejčekmi na bradu, voskami na fúzy, mydlami, sprchovými šampónmi, šampónmi na vlasy a kondicionérmi, hydratačnými vôňami, a nie len to. Športový rad najlepších doplnkov a náradia pre starostlivosť o zovňajšok vyvinutých predovšetkým pre skutočných mužov. 

The Bluebeards Revenge zmení tvoj milostný život navždy.

Napísať recenziu

The Bluebeards Revenge shavetta na holenie

Holiaci strojček typu shavette od Bluebeards Revenge. Je podobný britve, ale s tým rozdielom, že je na klasické výmenné žiletky a tak sa nemusíte starať o obťahovanie alebo brúsenie. 

Napísať recenziu

 
Recenzie(1)
2017-04-03

Pre začiatočníkov super

Kvalita zodpovedá cene, ale aj napriek tomu poslúži dobre. Ak chce niekto skúsiť holenie "britvou", toto je ideálna voľba na začiatok. Ak nepoúživáte klasický strojček na holenie, tak odporúčam vyskýšať najprv ten.

  • Bol tento komentár pre Vás užitočný?
  • (0) (0)

Napíšte svoju recenziu!

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->