Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

Nový produkt

Najostrejšie žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonské značky Feather.

Viac detailov

6,00 €

Vypredané
 
Detaily

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

  • Žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonskej značky Feather sú právom označované ako najostrejšie žiletky na trhu.
  • Sú vyrobené z veľmi kvalitnej nerezovej ocele a sú potiahnuté platinou, takže oholenie s nimi je excelentné a naviac si dlho držia ostrosť.
  • Každá žiletka je balená zvlášť vo voskvanom papieri.
  • Dodávané v plastovej krabičke, ktorá obsahuje 10 žiletiek.
  • Vyrobené v Japonsku.

Poznámka: Na trhu sú tieto žiletky ponúkané taktiež so žltým obalom - sú to tie isté žiletky určené pre vývoz. U týchto "žltých" žiletiek sa na trhu objavili aj falzifikáty. Nami ponúkané žiletky sú s originálnym obalom, pod ktorým sa predávajú v Japonsku.

 
Videá

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

Najostrejšie žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonské značky Feather.

Napísať recenziu

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->