Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

12

Nový produkt

Najostrejšie žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonské značky Feather.

Viac detailov

5,99 €

Vypredané

Značka Feather

 
Detaily

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

  • Žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonskej značky Feather sú právom označované ako najostrejšie žiletky na trhu.
  • Sú vyrobené z veľmi kvalitnej nerezovej ocele a sú potiahnuté platinou, takže oholenie s nimi je excelentné a naviac si dlho držia ostrosť.
  • Každá žiletka je balená zvlášť vo voskvanom papieri.
  • Dodávané v plastovej krabičke, ktorá obsahuje 10 žiletiek.
  • Vyrobené v Japonsku.

Poznámka: Na trhu sú tieto žiletky ponúkané taktiež so žltým obalom - sú to tie isté žiletky určené pre vývoz. U týchto "žltých" žiletiek sa na trhu objavili aj falzifikáty. Nami ponúkané žiletky sú s originálnym obalom, pod ktorým sa predávajú v Japonsku.

 
Videá

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

Feather Hi Stainless žiletky 10ks

Najostrejšie žiletky pre holiace strojčeky typu double edge od japonské značky Feather.

Napísať recenziu

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu