Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Barber Mind Son krém na holenie 150ml

68

Nový produkt

Krém na holenie od značky Barber Mind, ktorý umožňuje hladké oholenie bez podráždenia akéhokoľvek typu pokožky.

Viac detailov

34,50 €

Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

 
Detaily

Barber Mind Son krém na holenie 150ml

  • Krém na holenie od značky Barber Mind, ktorý umožňuje hladké oholenie bez podráždenia akéhokoľvek typu pokožky.
  • Po použití krému na holenie bude pleť kompaktnejšia a mäkká.
  • V kréme na holenie Barber Mind nájdete rovnováhu medzi hydratáciou pleti a vytvoreniu bohatej peny pre hladké oholenie.
  • Krém na holenie bol vytvorený pre každodenné pohodlné holenie.
  • Príjemná vôňa mandlí je obohatená o mentol, jojobový olej, kakaové maslo a Tsubaki olej.
  • Jojobový olej má zvláčňujúce a regeneračné účinky.
  • Tsubaki olej pôsobí proti vráskam, posilňuje bariéru kožných buniek a hydratuje pokožku.

Použitie: Vytvorte bohatú penu a aplikujte na miesta, ktoré chcete oholiť. Odporúčame použiť štetku na holenie pre vytvorenie lepšej peny.

 

 
Parametre
Objem150 ml
 
Videá

 
Čo je to krém na holenie

Zloženie kvalitného krému na holenie a jeho vlastnosti sú veľmi podobné mydlu, čiže kvalitné zloženie, výborné kĺzavé vlastnosti a bohatá pena. Najväčší rozdiel je konzistencii, pretože je omnoho mäkkšie ako mydlo.

Medzi krémami v nádobe a krémami v tube nie je v zásade žiadny rozdiel a ide len o to, aké použitie je pre vás pohodlnejšie. Je samozrejmé, že pokiaľ veľa cestujete, tak vhodnejší bude práve krém v tube, ktorý je spratnejší. 

Nesporná výhoda krému je v použití, kedy si viete odmerať presne aké množstvo je na vytvorenie peny najlepšie. Ďalšou výhodou je rýchlejšie vytvorenie peny, kvalita peny a výborná konzistencia, ktorú dosiahnete s menším úsilím ako pri mydle. Nevýhoda je rýchlejšia spotreba krému oproti mydlu, z ktorých niektoré vám vydržia kľudne aj po celý rok. 

Krém vytlačte z tuby, alebo naberte z nádoby prstom približne vo veľkosti arašidu a vmasírujte medzi štetiny. Následne krúživými pohybmi v miske alebo priamo na tvári vytvorte penu. Pre krémy sú vhodnejšie mäkkšie štetiny z jazveca, ktoré vám zaručia výborný masážny efekt na tvári.

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

Barber Mind Son krém na holenie 150ml

Krém na holenie od značky Barber Mind, ktorý umožňuje hladké oholenie bez podráždenia akéhokoľvek typu pokožky.

Napísať recenziu

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu