Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

45

Nový produkt

Svieži krém na holenie od americkej značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku. Vytvára bohatú a jemnú penu.

Viac detailov

16,49 €

Skladom

- +

Značka Suavecito

 
Detaily

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

  • Krém na holenie so sviežou mentolovou vôňou od značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku.
  • Krém vytvára bohatú a jemnú penu, ktorá pripraví a zmäkčí vaše fúzy na hladké oholenie.
  • Výhodou tohto krému je možnosť použitia aj bez štetky - krém sa nanesie priamo na tvár a votrie do fúzov.
  • Vyrobené v USA

Použitie: Aplikujte požadované množstvo krému na holenie na vlhké časti tváre, ktoré chcete oholiť. Masírovaním vytvoríte jemnú penu. 

Zloženie: Water, Glycerin, Stearic Acid, Propylene Glycol, Lanolin, Propylene Glycol Stearate, Potassium Hydroxide, Fragrance, D&C Red No. 9, Sodium Borate

 
Parametre
Objem240 ml
 
Videá

 
O značke

Je americká značka pánskej kozmetiky, ktorá sa stala kultúrnym fenoménom. Nestačí aby mali tradičné dobre remeselne vyrobené produkty na vlasy a bradu, ktoré sú perfektné, ale pridať dôraz na celkovú kultúru a vzhľad produktov. Chcú zaujať  celkovou kultúrou chlapa ako autá motorky a ženy a pomôcť znovu obnoviť zašlú slávu priemyslu s prípravkami, ktorý zažil v posledných desaťročiach stagnáciu.

Suavecito sú pyšní na na výrobu ich úžasných pomád, ktoré sú vodou zmývateľné, ale taktiež aj na produkty na holenie a rast brady. Spoločnosť je oddaná kultúre a svojim podporovateľom. Nie sebe. Žiadne ego. To je Suavecito.

 
Čo je to krém na holenie

Zloženie kvalitného krému na holenie a jeho vlastnosti sú veľmi podobné mydlu, čiže kvalitné zloženie, výborné kĺzavé vlastnosti a bohatá pena. Najväčší rozdiel je konzistencii, pretože je omnoho mäkkšie ako mydlo.

Medzi krémami v nádobe a krémami v tube nie je v zásade žiadny rozdiel a ide len o to, aké použitie je pre vás pohodlnejšie. Je samozrejmé, že pokiaľ veľa cestujete, tak vhodnejší bude práve krém v tube, ktorý je spratnejší. 

Nesporná výhoda krému je v použití, kedy si viete odmerať presne aké množstvo je na vytvorenie peny najlepšie. Ďalšou výhodou je rýchlejšie vytvorenie peny, kvalita peny a výborná konzistencia, ktorú dosiahnete s menším úsilím ako pri mydle. Nevýhoda je rýchlejšia spotreba krému oproti mydlu, z ktorých niektoré vám vydržia kľudne aj po celý rok. 

Krém vytlačte z tuby, alebo naberte z nádoby prstom približne vo veľkosti arašidu a vmasírujte medzi štetiny. Následne krúživými pohybmi v miske alebo priamo na tvári vytvorte penu. Pre krémy sú vhodnejšie mäkkšie štetiny z jazveca, ktoré vám zaručia výborný masážny efekt na tvári.

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

Svieži krém na holenie od americkej značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku. Vytvára bohatú a jemnú penu.

Napísať recenziu

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu

//-->