Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

45

Nový produkt

Svieži krém na holenie od americkej značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku. Vytvára bohatú a jemnú penu.

Viac detailov

16,45 €

Skladom

- +

Značka Suavecito

 
Detaily

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

  • Krém na holenie so sviežou mentolovou vôňou od značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku.
  • Krém vytvára bohatú a jemnú penu, ktorá pripraví a zmäkčí vaše fúzy na hladké oholenie.
  • Výhodou tohto krému je možnosť použitia aj bez štetky - krém sa nanesie priamo na tvár a votrie do fúzov.
  • Vyrobené v USA

Použitie: Aplikujte požadované množstvo krému na holenie na vlhké časti tváre, ktoré chcete oholiť. Masírovaním vytvoríte jemnú penu. 

Zloženie: Water, Glycerin, Stearic Acid, Propylene Glycol, Lanolin, Propylene Glycol Stearate, Potassium Hydroxide, Fragrance, D&C Red No. 9, Sodium Borate

 
Parametre
Objem240 ml
 
Videá

 
O značke

Je americká značka pánskej kozmetiky, ktorá sa stala kultúrnym fenoménom. Nestačí aby mali tradičné dobre remeselne vyrobené produkty na vlasy a bradu, ktoré sú perfektné, ale pridať dôraz na celkovú kultúru a vzhľad produktov. Chcú zaujať  celkovou kultúrou chlapa ako autá motorky a ženy a pomôcť znovu obnoviť zašlú slávu priemyslu s prípravkami, ktorý zažil v posledných desaťročiach stagnáciu.

Suavecito sú pyšní na na výrobu ich úžasných pomád, ktoré sú vodou zmývateľné, ale taktiež aj na produkty na holenie a rast brady. Spoločnosť je oddaná kultúre a svojim podporovateľom. Nie sebe. Žiadne ego. To je Suavecito.

 
Čo je to krém na holenie

Zloženie kvalitného krému na holenie a jeho vlastnosti sú veľmi podobné mydlu, čiže kvalitné zloženie, výborné kĺzavé vlastnosti a bohatá pena. Najväčší rozdiel je konzistencii, pretože je omnoho mäkkšie ako mydlo.

Medzi krémami v nádobe a krémami v tube nie je v zásade žiadny rozdiel a ide len o to, aké použitie je pre vás pohodlnejšie. Je samozrejmé, že pokiaľ veľa cestujete, tak vhodnejší bude práve krém v tube, ktorý je spratnejší. 

Nesporná výhoda krému je v použití, kedy si viete odmerať presne aké množstvo je na vytvorenie peny najlepšie. Ďalšou výhodou je rýchlejšie vytvorenie peny, kvalita peny a výborná konzistencia, ktorú dosiahnete s menším úsilím ako pri mydle. Nevýhoda je rýchlejšia spotreba krému oproti mydlu, z ktorých niektoré vám vydržia kľudne aj po celý rok. 

Krém vytlačte z tuby, alebo naberte z nádoby prstom približne vo veľkosti arašidu a vmasírujte medzi štetiny. Následne krúživými pohybmi v miske alebo priamo na tvári vytvorte penu. Pre krémy sú vhodnejšie mäkkšie štetiny z jazveca, ktoré vám zaručia výborný masážny efekt na tvári.

Napísať recenziu

Suavecito mentolový krém na holenie 240ml

Svieži krém na holenie od americkej značky Suavecito vhodný aj pre citlivú pokožku. Vytvára bohatú a jemnú penu.

Napísať recenziu

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu

//-->