Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Mühle kamenec 100g

69

Nový produkt

Prírodný kamenec určený na zastavenie krvácania pri poranení pri holení. Po navlhčení má kamenec antiseptické účinky a uzatvára póry.

Viac detailov

18,19 €

Skladom

- +

Značka Mühle

 
Detaily

Mühle kamenec

  • Prírodný kamenec určený na zastavenie krvácania pri poranení pri holení.
  • Po navlhčení má kamenec antiseptické účinky a uzatvára póry.
  • Váha 65 g (bez povrázka).

 
Videá

 
O značke

Nemeckú značku Mühle založil v roku 1945 Otto Johannes MüllerZo začiatku sa výroba sústredila iba na štetky na holeniektoré sám vyrábal v domácich podmienkachV roku 1973 bola firma znárodnená a stala sa súčasťou štátneho podniku Bürstenwerk Schönheidektorý produkoval lacný tovar predovšetkým pre východnej európsky trhKvalita výrobkov bola stále na dobrej úrovni, ale dizajn a osobitosť značky zostali pozadu.

So zánikom NDR v roku 1990 prišla privatizácia a tak základy pre medzinárodný značku Mühle boli položené už druhýkrátV nasledujúcich dvoch desaťročiach bola paleta produktov Mühle rozšírená o kompletný sortiment na holeniektorý vyniká kvalitou a dizajnom.

 
Čo je to kamenec

Z chemického hľadiska je kamenec v podstate soľ.  Kamenec pokrýva širokú škálu solí a možnosti jeho využitia sú skutočne rozsiahle, od medicíny cez kozmetiku až po preparovanie zvierat. Najčastejšie sa vyskytuje vo forme kamenca draselného, alebo ako kamenec amonný, ale pre naše potreby sa budeme venovať práve kamencu draselnému. Tento typ soli sa dá nájsť na mnohých miestach na zemi, najčastejšie však pochádza z okolia stredozemného mora. 

 

Prečo používať kamenec po holení ?

Čo toto všetko znamená pre nás mužov, ktorí sa chceme čo najdokonalejšie a čo najhladšie oholiť? V kozmetickom využití pôsobí kamenec najlepšie hneď po oholení, teda ešte pred použitím balzamu alebo krému po holení. Kamenec má antiseptické a antibakteriálne účinky, vďaka ktorým dokonale vyčistí a dezinfikuje akékoľvek drobné ranky a poranenia oholenej pleti. Práve vďaka týmto vlastnostiam sa kamenec v kozmetike používa aj ako prírodný deodorant. V prípade, že sa nejedná len o drobné poranenie, ale aj o porezanie od žiletky, kamenec aktívne pôsobí proti krvácaniu a vďaka krvnému zrážaniu dokáže krvácanie efektívne potlačiť. K tomu všetkému má soľ ešte aj prirodzene sťahujúce vlastnosti, takže použie kamenca po holení zbaví pleť prebytočnej vlhkosti a mastnoty, vďaka čomu zanechá pleť dokonale napnutú. Vaša pleť tak bude po oholení dokonale vyživená a jemná, čo oceníte určite nielen vy, ale aj vaša partnerka. 

  

Ako sa kamenec po holení používa?

Čo sa týka vzhľadu, kamenec má väčšinou bielu až kryštálovo-priesvitnú farbu a okrúhly alebo obdĺžnikový tvar vo forme tehly. Niekedy sa dá pre jednoduchosť použitia nájsť aj v balení pripomínajúcom guličkový deodorant. Samotné použitie je jednoduché: zľahka navlhčite tvár (alebo kamenec samotný) po oholení a pár pohybmi si vtrite kamenec do čerstvo oholenej pleti. Nechajte ho pôsobiť po dobu 30 až 60 sekúnd pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu, obzvlášť ak ste sa počas holenia poranili alebo porezali. Následne si tvár prepláchnite, jemne osušte a naneste váš obľúbený balzam po holení.

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

Mühle kamenec 100g

Prírodný kamenec určený na zastavenie krvácania pri poranení pri holení. Po navlhčení má kamenec antiseptické účinky a uzatvára póry.

Napísať recenziu

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->