Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

HJM 181P8GR/GR Štetka na holenie

38

Nový produkt

Štetka na holenie z jazvečích štetín (Pure Badger) s plastovou rukoväťou a čiastočným pogumovaním. Ideálna štetka na holenie pre začiatočníkov.

Viac detailov

26,95 €

Skladom

- +

Značka NOM (HJM)

 
Detaily

HJM 181P8GR/GR Pure Badger

  • Štetka na holenie z jazvečích štetín (Pure Badger) s plastovou rukoväťou a čiastočným pogumovaním.
  • Táto štetka od značky HJM je vstupná cesta do sveta mokrého holenia.
  • Tento produkt je lacná varianta štetiek na holenie preto je ideálna pre začiatočníkov.
  • Štetka na holenie od značky HJM je určená všetkým, ktorí ocenia masážny efekt pri príprave na holenie.
  • Priemer uzla je 21mm.
  • Vyrobené v Nemecku.

Štetiny z jazveca

Štetky na holenie sa často nazývajú aj jazvečie štetky, nakoľko práve štetiny z tohto lesného zvieraťa sa tradične používajú na výrobu tých najkvalitnejších štetiek na holenie. Veľké množstvo štetiek na holenie aj naďalej používa túto časom overenú klasiku, avšak v poslednej dobe sú veľmi dobrou voľbou aj niektoré štetky vyrobené z umelých syntetických vlákien. Jazvečie štetiny sa líšia kvalitou aj vlastnosťami, a vo všeobecnosti rozlišujeme medzi troma typmi jazvečích štetín: 

Jazvečie štetiny pure badger sú najbežnejšie používaný typ jazvečích štetín, nakoľko sa jedná o štetiny, ktoré pokrývajú väčšinu časti tela jazveca. Tieto štetiny sú väčšinou na konci pekne upravené do určitého tvaru a tupé štetinky, charakteristické pre pre tento typ štetín pracujú vo váš prospech hneď dvojnásobne: vytvoria efektívne namydlenie a penu a zdvihnú fúzy do polohy v ktorej sú lepšie pripravené na holenie. Štetka zároveň slúži aj ako nástroj na efektívny pleťový peeling, ktorý ju zbaví odumretých buniek a všetkých nečistôt.

 
Parametre
Typ štetínJazvec - Pure Badger
 
Videá

 
O značke

Značka NOM (HJM) vznikla v spolupráci s nemeckou špičkovou značkou Mühle, jedným z popredných odborníkov na mokré holenie. So značkou NOM (HJM) ponúka mužom kvalitné nemecké výrobky za prijateľnú cenu. Voľba tejto značky je ideálna pre začiatočníkov ako vstupná cesta do sveta mokrého holenia.

Napísať recenziu

HJM 181P8GR/GR Štetka na holenie

Štetka na holenie z jazvečích štetín (Pure Badger) s plastovou rukoväťou a čiastočným pogumovaním. Ideálna štetka na holenie pre začiatočníkov.

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu

//-->