Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Mühle Classic Horn Brown Silvertip

Nový produkt

Krásna štetka na holenie Mühle Classic vo farbe rohoviny s jazvečími vlasmi Silvertip. Vlasy sú vyrobené z tých najjemnejších a najkvalitnejších jazvečích vlasov.

Viac detailov

72,69 €

Tento produkt už nie je dostupný
 
Detaily

Mühle Classic Horn Brown Silvertip

  • Kvalitná štetka na holenie rady Classic od Mühle.
  • Rukoväť je vo farbe rohoviny a je vyrobená z kvalitnej živice, ktorá má vysoký lesk a dlhú životnosť.
  • Dodávané v darčekovej krabičke.
  • Vlasy sú vyrobené z tých najjemnejších a najkvalitnejších jazvečích vlasov - Silvertip Badger.
  • Sú mäkké a pružné a vyznačujú sa čiernym pruhom.
  • Veľkosť štetky je M a priemer uzla je 21 mm.
 
Parametre
Typ štetínJazvec - Silvertip
 
Videá

 
Ako sa starať o štetku na holenie

Starostlivosť o štetku môže jej životnosť predĺžiť, ale aj skrátiť. Samozrejme, že životnosť závisí najmä od výrobnej kvality a pohybuje sa približne medzi 10-30 rokov. Ak sa nevyznáte do štetiek, pripravili sme pre vás Jednoduchý návod ako sa vyznať v štetkách na holenie. Pri drahších štetkách a dobrej starostlivosti sa to môže pohybovať na úrovni 40 rokov životnosti. Naopak pri lacnejších variantách a zlej starostlivosti može byť životnosť kratšia ako 10 rokov. 

V tomto článku si povieme pár jednoduchých rád, ako sa správne starať o štetku a predĺžiť tak jej životnosť. 

 

Umývanie

Štetku je potrebné umyť po každom použití. Pod tečúcou vodou, odstráňte všetku penu, ktorá v nej ostala. Vodu používajte mierne teplú, pretože horúca voda može spôsobiť vypadávanie štetín.

 

Vysušenie

Štetiny jemne stlačte rukou tak, aby sa z nich odstránila prebytočná voda. Párkrát ju otrepte nad umývadlom a následne vysušte uterákom.

 

Skladovanie

Po použití štetku uložte na suché a otvorené miesto, kde bude dostatočný prietok vzduchu. Určite nevoľte uloženie do skrinky, alebo do kúpeľne bez okna na vetranie. Ideálne bude, ak ju postavíte do stojana tak, aby štetiny smerovali nadol. Po úplom vysušení, čo trvá približne 24 hodín, ju môžete uskladniť do skrinky. 

 

Raz za čas..

Štetiny štetky sú väčšinou zo zvieraťa (až na tie syntetické), to znamemá, že majú podobné vlastnosti ako vlasy. Je potrebné aspoň raz do mesiaca štetiny dôkľadne umyť šampónom na vlasy, ktorý odstráni prebytočné a zasušené čiastky peny. Potom aplikujte kondicionér, ktorý zjemní a ochráni štetiny pred ďalším používaním.

Do dlane si vytlačte hrášok vašeho (alebo vašej partnerky) obľúbeného šampónu na vlasy a vmasírujte ho medzi štetiny krúživými pohybmi. Opláchnite vodou a zopakujte proces s kondicionérom. Nechajte ho pôsobiť a po zhruba 5 minútach zmyte vodou. Štetku nechajte vysušiť na suchom mieste.

Napísať recenziu

Mühle Classic Horn Brown Silvertip

Krásna štetka na holenie Mühle Classic vo farbe rohoviny s jazvečími vlasmi Silvertip. Vlasy sú vyrobené z tých najjemnejších a najkvalitnejších jazvečích vlasov.

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->