Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

HJM 21P8S/GR Black Fibre Štetka na holenie

32

Nový produkt

Štetka na holenie z čistých štetín zo syntetického vlákna Black Fibre a s plastovou rukoväťou z čiernej farby. Ideálna štetka na holenie pre začiatočníkov.

Viac detailov

21,90 €

Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

Značka NOM (HJM)

 
Detaily

HJM 21P8S/GR Black Fibre štetka na holenie

  • Štetka na holenie z čistých štetín zo syntetického vlákna Black Fibre a s plastovou rukoväťou z čiernej farby.
  • Táto štetka od značky HJM je vstupná cesta do sveta mokrého holenia.
  • Tento produkt je ideálny pre začiatočníkov.
  • Je určená pre vštekých, ktorí preferujú tento materiál pre svoje veganské vlastnosti.
  • Priemer uzla je 21mm.
  • Vyrobené v Nemecku.

Syntetické štetiny by vo všeobecnosti mali byť až vašou poslednou možnosťou. Neudržia totiž vodu tak dobre ako štetiny z diviaka a jazveca, čo je kľúčové pre vytvorenie kvalitnej a efektívnej peny. Avšak vďaka nedávnym pokrokom v procese ich výroby sa začali objavovať aj vysoko kvalitné štetky na holenie z umelých štetín, ktoré svojou kvalitou dokážu bez problémov konkurovať aj kvalitnejším jazvečím štetinám. Vďaka tomu tak môžu čaru mokrého holenia podľahnúť aj tí muži, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu, alebo nechcú používať štetky na holenie vyrobené zo zvieracích štetín. 

 
Parametre
Typ štetínSyntetika
 
Videá

 
O značke

Značka NOM (HJM) vznikla v spolupráci s nemeckou špičkovou značkou Mühle, jedným z popredných odborníkov na mokré holenie. So značkou NOM (HJM) ponúka mužom kvalitné nemecké výrobky za prijateľnú cenu. Voľba tejto značky je ideálna pre začiatočníkov ako vstupná cesta do sveta mokrého holenia.

 
Ako sa starať o štetku

Starostlivosť o štetku môže jej životnosť predĺžiť, ale aj skrátiť. Samozrejme, že životnosť závisí najmä od výrobnej kvality a pohybuje sa približne medzi 10-30 rokov. Ak sa nevyznáte do štetiek, pripravili sme pre vás Jednoduchý návod ako sa vyznať v štetkách na holenie. Pri drahších štetkách a dobrej starostlivosti sa to môže pohybovať na úrovni 40 rokov životnosti. Naopak pri lacnejších variantách a zlej starostlivosti može byť životnosť kratšia ako 10 rokov. 

V tomto článku si povieme pár jednoduchých rád, ako sa správne starať o štetku a predĺžiť tak jej životnosť. 

 

Umývanie

Štetku je potrebné umyť po každom použití. Pod tečúcou vodou, odstráňte všetku penu, ktorá v nej ostala. Vodu používajte mierne teplú, pretože horúca voda može spôsobiť vypadávanie štetín.

 

Vysušenie

Štetiny jemne stlačte rukou tak, aby sa z nich odstránila prebytočná voda. Párkrát ju otrepte nad umývadlom a následne vysušte uterákom.

 

Skladovanie

Po použití štetku uložte na suché a otvorené miesto, kde bude dostatočný prietok vzduchu. Určite nevoľte uloženie do skrinky, alebo do kúpeľne bez okna na vetranie. Ideálne bude, ak ju postavíte do stojana tak, aby štetiny smerovali nadol. Po úplom vysušení, čo trvá približne 24 hodín, ju môžete uskladniť do skrinky. 

 

Raz za čas..

Štetiny štetky sú väčšinou zo zvieraťa (až na tie syntetické), to znamemá, že majú podobné vlastnosti ako vlasy. Je potrebné aspoň raz do mesiaca štetiny dôkľadne umyť šampónom na vlasy, ktorý odstráni prebytočné a zasušené čiastky peny. Potom aplikujte kondicionér, ktorý zjemní a ochráni štetiny pred ďalším používaním.

Do dlane si vytlačte hrášok vašeho (alebo vašej partnerky) obľúbeného šampónu na vlasy a vmasírujte ho medzi štetiny krúživými pohybmi. Opláchnite vodou a zopakujte proces s kondicionérom. Nechajte ho pôsobiť a po zhruba 5 minútach zmyte vodou. Štetku nechajte vysušiť na suchom mieste.

 
E-book

Objavte krásu klasického holenia, ktoré začína kvalitnou prípravou a končí aplikovaním prípravku po holení. Nezáleží akým spôsobom sa holíte, tento e-book vám priblíži kompletný proces, ktorý vám spríjemní akékoľvek holenie, ktorýmkoľvek spôsob, ktorý si vyberiete. Na záver sa dozviete základné informácie o britvách. E-book môžete stiahnúť na linku: Kompletný sprievodca klasickým holením

Napísať recenziu

HJM 21P8S/GR Black Fibre Štetka na holenie

Štetka na holenie z čistých štetín zo syntetického vlákna Black Fibre a s plastovou rukoväťou z čiernej farby. Ideálna štetka na holenie pre začiatočníkov.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu

//-->