Používaním stránok www.begentleman.sk prevádzkovaných Man Revolution, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií nájdete TU.

Katalóg

Kamence 

V kozmetickom využití pôsobí kamenec najlepšie hneď po oholení, teda ešte pred použitím balzamu alebo krému po holení. Kamenec má antiseptické a antibakteriálne účinky, vďaka ktorým dokonale vyčistí a dezinfikuje akékoľvek drobné ranky a poranenia oholenej pleti. Práve vďaka týmto vlastnostiam sa kamenec v kozmetike používa aj ako prírodný deodorant. V prípade, že sa nejedná len o drobné poranenie, ale aj o porezanie od žiletky, kamenec aktívne pôsobí proti krvácaniu a vďaka krvnému zrážaniu dokáže krvácanie efektívne potlačiť. K tomu všetkému má soľ ešte aj prirodzene sťahujúce vlastnosti, takže použie kamenca po holení zbaví pleť prebytočnej vlhkosti a mastnoty, vďaka čomu zanechá pleť dokonale napnutú. Vaša pleť tak bude po oholení dokonale vyživená a jemná, čo oceníte určite nielen vy, ale aj vaša partnerka.

Samotné použitie je jednoduché: zľahka navlhčite tvár (alebo kamenec samotný) po oholení a pár pohybmi si vtrite kamenec do čerstvo oholenej pleti. Nechajte ho pôsobiť po dobu 30 až 60 sekúnd pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu, obzvlášť ak ste sa počas holenia poranili alebo porezali. Následne si tvár prepláchnite, jemne osušte a naneste váš obľúbený balzam po holení.

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

Menu

//-->