Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Klasické holenie 

Inak volané aj Double Edge Razor, Safety Razor, DE Razor. Väčšina ľudí si pamätá ako sa s ním holil ich otec, starý otec, prípadne, niektorí z vás ho mali možnosť vyskúšať v mladosti. Čo bola kedysi evolúcia používaná mužmi globálne, dnes je bohužiaľ skôr rarita.

Aj keď tento spôsob holenia má svoje opodstatnenie a výhody, momentálne nemá také zastúpenie ako v minulosti. Medzi hlavné výhody patrí cena, kde holiace strojčeky začínajú zhruba na 25 eur. Samozrejme, sú aj drahšie kúsky, pričom je to investícia na dlhé roky. Žiletky sa pohybujú zhruba od 15 centov do 55 centov za kus, pričom vydrží od troch do piatich oholení v závislosti od tvrdosti a hustoty zarastenia. 

Aj napriek jednej čepeli, holenie je omnoho hladšie ako pri viacčepelových. Medzi najväčšie výhody patrí jemnosť oholenia a pri dlhších viacdňových fúzoch je holenie príjemné, až necitelné v porovnaní s modernými žiletkami. V neposlednom rade patrí medzi výhody aj určitý štýl, ktorý podobným holením vo svojom okolí pravdepodobne získate. 

na stranu
Zobraziť 1 - 35 z 41 položiek
Zobraziť 1 - 35 z 41 položiek

Menu