Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Situácia nám nie je ľahostajná

Aktuálna situácia nám nie je ľahostajná, preto robíme všetko, čo je v naších silách, aby sme zabezpečili bezpečnú a rýchlu dopravu v týchto náročných časoch. Spoločne chceme prispieť k zvýšeniu ochrany zdravia nielen naších zákazníkov, ale aj zodpovedným správaním k verejnému záujmu a bezpečnosti.

   

Zvyšujeme opatrenia pri balení

Eliminovali sme počet ľudí, ktorí zabezpečujú logistiku tvojej zásielky. Všetci naši zamestnanci budú s tvojou zásielkou pracovať maximálne zodpovedne. Používanie ochranných rúšok a rukavíc sú samozrejmosťou. Tak isto ako aj pravidelná hygiena a dezinfekcia. 

 

Odosielanie zásielok

Odosielanie zásielok z našeho skladu funguje bez zmien a tvoju zásielku odošleme najneskôr do 24 hodín od jej spracovania.

 

Dodacie lehoty

Momentálne dodacie lehoty sa môžu mierne predĺžiť, z dôvodu nedostatku pracovníkov a preťaženia dopravných spoločností. Preto žiadame našich zákazníkov o trpezlivosť a ústretovosť v momentálnej situácii.

  

Doplnenie produktov

Do ponuky sme zaradili produkty, podporujúce boj proti COVID-19 ako dezinfekčný gél, antibakteriálne mydlo, rúška a ďalej budeme pracovať na doplnení ďalších potrebných produktov.

   

Platba online kartou

Vďaka pohodlnej platbe online sa vyhneš kontaktu s peniazmi, alebo platobným terminálom pri preberaní tvojej zásielky, čím zvýšiš nielen svoju bezpečnosť, ale aj bezpečnosť pracovníkov dopravných spoločností.

 


Menu