Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Hľadáme Ťa!

 

Máš skúsenosti s e-commerce, online marketingom, správou sociálnych sietí, vieš čo je to content marketing, alebo Ťa baví grafika, práca s videami a poznáš všetkých dôležitých influencerov v okolí? 

 

Nemáš skúsenosti, ale potrpíš si na dokonale upravený účes, pestuješ si hustú a jemnú bradu alebo Ťa baví experimentovať s rôznymi holiacimi nástrojmi ako sú britva či shavetta?

 

Nemáš skúsenosti, ale sleduješ najnovšie trendy v kozmetike, vieš čo je „in“ v pánskej móde, zaujímaš sa o akcie a novinky zo sveta mužov? 

 

Ovládaš gramatiku a baví Ťa písať kreatívne a zaujímavé články a texty zo života mužov?  Vieš komunikovať s rôznymi ľuďmi a nebojíš sa pokecať si so zákazníkmi a dodávateľmi z celého sveta?

 

Ovládaš Anglický jazyk a chceš sa ísť pozrieť na konferencie a výstavy do Prahy, Budapešti, Londýna, Bologne, Florencie či Bukurešti? 

 

Nemáš skúsenosti, ale vidíš sa v riadkoch vyššie a k tomu ovládaš Maďarský alebo Rumunský jazyk?

 

Tak potom hľadáme práve Teba! 

Staň sa súčasťou mladého a dynamického tímu nadšencov a poď spolu s nami budovať medzinárodnú značku predajcu špičkovej pánskej kozmetiky, doplnkov, módy a gentlemanského životného štýlu. 

 

Pošli nám svoj životopis na info@begentleman.sk aj s krátkym odkazom o sebe, v čom si zaujímavý / zaujímavá a čo sú tvoje silné stránky, ktoré nám do tímu prinesieš. Neobsadzujeme voľné pozície ale hľadáme nadšenie a skills. A ak Ťa pozveme na pohovor, tak určite od nás neodídeš naprázdno :)

 

 

 


Menu