Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Recipe for men hydratačný pleťový krém s SPF 15 ochranným faktorom 75ml

41

Nový produkt

Hĺbkovo hydratačný krém na mužskú pleť od značky Recipe for men. Pomáha chrániť pokožku pleti pred učínkami slnečného žiarenia.

Viac detailov

29,89 €

Skladom

- +

 
Detaily

Recipe for men hydratačný pleťový krém s SPF 15 ochranným faktorom 75ml

 • Hĺbkovo čistiaci a hydratačný krém na mužskú pleť.
 • Pomáha chraniť pokožku pleti pred účinkami slnečného žiarenie.
 • Ideálne používať počas slnečných dní.
 • Ochranný UV faktor 15.
 • Je odporúčaný pre všetky typy pleti.
 • Vyvinuté a vyrobené vo Švédsku.

Použitie: Aplikujte 20-30 minút pred tým ako pôjdete von aby sa dokonalo vstrebal do pokožky. Poskytuje strednú ochranu pred slnkom.

Hlavné ingrediencie:

 • Sun protection filter: Filter na ochranu pred slnečným žiarením je chemický širokospektrálny filter, ktorý chráni pokožku pred okamžitým alebo dlhodobým pôsobením slnečného žiarenia (UVA/UVB) a dokonca aj pred žiarením z monitora počítača alebo TV. Filter obsahuje Butamido triazon, benzofenón-3 a butyl -methoxydibenzoylmethan. Ochranný slnečný faktor 15 (stredná ochrana).
 • Olivový extrakt: Obsahuje aktívnu zlúčeninu zvanú Oleuropein, ktorá zabraňuje šíreniu bakterií po tvári. Olivový extrakt je tiež známy tým, že bojuje s oxidáciou pleti, ktorá je hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky pleti.
 • Aloe vera: Táto rastlina bola po stáročia používaná na pomoc proti kožným ochoreniam. Aloe vera zvyšuje cirkuláciu krvi a tým uľahčuje ľahšiu výmenu kyslíka medzi bunkami. Jeho hydratačné a upokojujúce vlastnosti pomáhajú pri problémoch pleti ako akné, vyrážky alebo spáleniny od slnka.
 • Sebustop: Štandardná súčasť produktu určeným pre starostlivosť o mužskú pleť. Látka sa extrahuje zo zázvoru, škorice a rastliny Burnet. Pomáha odstraňovať nadbytočnú mastnotu, znižuje olejnatosť pokožky a ochraňuje pleť proti tvorboe baktérií.

Recipe for Men produkty sú vyvinuté špeciálne pre mužskú pleť. Pri výrobe a vývoji produktov sa berú do úvahy hlavné rozdieli medzi ženskou a mužskou pleťou.

Mužská pleť:

 • Je viac mastná ako ženská.
 • Má väčšie póry a tým je to jednoduchší cieľ pre baktérie ako u žien.
 • Je citlivejšia kvôli pravidelnému holeniu.
 • Je o 22% hrubšia ako ženská pleť, preto sa krémy nie ľahko absorbujú pod pokožku mužskej pleti.
 • Má nižšiu hodnotu Ph, preto hydratačné krémy určené aj pre ženy nedostatočne hydratujú mužskú pleť.
 • Má vyššiu hodnotu kolagénu ako ženská pleť.
 
Parametre
Objem75 ml
 
O značke

Táto škandinávska značka predstavuje koncepčnú starostlivosť o pleť pre mužov úplne bez starostí. Recipe for men dopraje vašej pleti maximálnu starostlivosť a pocit sviežosti a hebkosti.

Škandinávske prostredie horšie vplýva na pleť ako kdekoľvek inde a to hlavne počas dlhých zimných dní kedy aj vzduch je veľmi suchý. práve preto Škandinávia je ideálne prostredie na testovanie výrobkov na pleť. Práve toto je dôvod prečo je táto značka hrdá na svoje dedičstvo. Línie produktov Recipe for men sú testované vo Švédsku v najextrémnejšich podmienkach. Výsledok je revolučná starostlivosť o pleť s vynikajúcimi hydratačnými a ochrannými vlastnosťami.

Recipe for men dodá vašej pleti čistotu, energiu a hydratáciu. Receptúra vychádza s najkvalitnejších surovín, ktoré sú vyberané tak aby vyhovovali požiadavkám mužskej pleti. Bez olejová textúra umožňuje rýchlu absorpciu a minimalizuje lesk.

V dnešnej dobe veľa produktov na pleť pre mužov sú veľmi podobné tým pre ženy, pretože majú dlhú históriu vo výrobe dámskych produktov. Treba si ale uvedomiť, že je rozdiel medzi ženskou a mužskou pleťou. Recipe for men sa sústreďuje len na mužskú pleť.

Napísať recenziu

Recipe for men hydratačný pleťový krém s SPF 15 ochranným faktorom 75ml

Hĺbkovo hydratačný krém na mužskú pleť od značky Recipe for men. Pomáha chrániť pokožku pleti pred učínkami slnečného žiarenia.

Napísať recenziu

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->