Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Morgan's Original pomáda na šedivé vlasy 100ml

45

Nový produkt

Klasická pomáda na vlasy tradičného anglického výrobcu Morgan's je ideálnym riešením pre tvoje vlasy v prípade, že v nich prevládajú šediny.  Šediny zakryje a vlasy stmaví. Vďaka obsiahnutému oleju z pšeničných klíčkov, lanolinu a včeliemu vosku budú tvoje vlasy vyzerať mlado a zdravo. 

Viac detailov

8,40 €

Skladom

- +

Značka Morgan's

 
Detaily

Morgan's Original pomáda na šedivé vlasy 100ml

  • Klasická pomáda na vlasy tradičného anglického výrobcu Morgan's je ideálnym riešením pre tvoje vlasy v prípade, že v nich prevládajú šediny.
  • Vďaka obsiahnutému oleju z pšeničných klíčkov, lanolinu a včeliemu vosku budú tvoje vlasy vyzerať mlado a zdravo. 
  • Pomáda Morgan's má jemnú až strednú fixáciu a dodá vlasom vysoký lesk.
  • Pomáda Morgan's pri pravidelnom používaní po dobu 3-4 týždňov postupne ztmavuje šediny bez použitia konvenčných farbív
  • Receptúra sa používa už od roku 1873.
  • Pomáda Morgan's Original má jemnú, klinčekovú vôňu.
  • Vyrobené v Anglicku.
 
Parametre
Objem100 ml
EfektLeský
 
Čo je to pomáda

Pomáda na vlasy je v súčasnosti asi najrozšírenejší názov pre stylingové produkty pre mužov. Či je názov pomáda často používaný správne je úplne iný príbeh, avšak zdá sa, že slovo pomáda na vlasy sa dá použiť na všetko, čo nie je zrovna gél.  

Pomády sú predovšetkým navrhnuté tak, aby ste s nimi vedeli vytvoriť dokonale uhľadený účes s vysokou mierou lesku. Povedané zjednodušene, pomády fungujú výborne pre účesy, na vytvorenie ktorých potrebujete hrebeň alebo kefu.

Na rozdiel od gélov, pomády vo vlasoch nezaschnú. Nezanechajú ich tak tvrdé a drsné, ale pôsobia prirodzene, vďaka čomu si viete váš účes podľa potrieb upravovať počas celého dňa.

Dnes je už na trhu obrovské množstvo klasických pomád a viete si medzi nimi vybrať tie s miernejším, ako aj vyšším leskom.

  

Pomády na vlasy môžeme rozdeliť do dvoch hlavných kategórií:  

  1. Pomády na báze oleja a vosku (tie tradičnejšie pomády)
  2. Pomády na báze vody (tie dnes populárnejšie pomády)

   

Pomády na báze oleja a vosku sú v podstate z tuku (či ropy), vďaka čomu sú v porovnaní s pomádami na báze vody aj oveľa lacnejšie. Prvé “moderné” pomády v minulosti sa zvykli vyrábať z bravčového sadla. Prísady v týchto pomádach sú vodou veľmi ťažko rozpustné, čo ich robí prakticky nemožné z vlasov zmyť bez použitia kvalitného šampónu. Tento typ pomády by ste zároveň mali z vlasov zmyť vždy pred spaním, a nenechávať si ju počas noci vo vlasoch.

Zatiaľ čo tento typ pomád poskytne vlasom vysoký lesk a takmer nekonečnú možnosť účes tvarovať, nutnosť používať šampón na ich každodenné zmytie môže vlasy vysušovať a zbavovať potrebných prírodných olejov vo vlasoch. To môže spôsobiť, že pri dlhodobom používaní sa môžu vlasy javiť ako nezdravé a slabé. To platí obzvlášť v prípadoch, keď nie sú aspoň dvakrát do týždňa vyživované kvalitným kondicionérom.

Malá poznámka ešte pre mužov s problematickou pleťou, olejové pomády môžu totiž váš problem ešte zhoršiť, a obzvlášť v oblasti čela a vrchu hlavy môžu viesť k tvorbe akné.

To však neznamená, že ak ste fanúšikom olejových pomád, tak si škodíte. Naopak, na trhu už dnes existujú aj veľmi kvalitné, skvelé a populárne olejové pomády.

Pomády na báze vody, na druhej strane, sú trochu jednoduchšie na použitie. Sú navrhnuté tak, aby ste s nimi dosiahli rovnaké typy účesov, podobnú fixáciu a lesk ako s olejovými pomádami. Bonusom je, že sa z vlasov zmývajú oveľa jednoduchšie len s vodou a bez nutnosti použitia šampónu.

Veľa pomád na vodnej báze síce neposkytuje až takú silnú fixáciu ako olejové pomády, avšak vynahrádza to vyššou flexibilitou, vďaka čomu sa dá účes pohodlne upravovať počas dňa.

Napísať recenziu

Morgan's Original pomáda na šedivé vlasy 100ml

Klasická pomáda na vlasy tradičného anglického výrobcu Morgan's je ideálnym riešením pre tvoje vlasy v prípade, že v nich prevládajú šediny.  Šediny zakryje a vlasy stmaví. Vďaka obsiahnutému oleju z pšeničných klíčkov, lanolinu a včeliemu vosku budú tvoje vlasy vyzerať mlado a zdravo. 

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu

//-->