Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Mr. Natty Pomade Wax pomáda na vlasy 100ml

Nový produkt

Pomáda na voskovej báze od anglickej značky Mr. Natty s pevnou fixáciou a vysokým leskom s nádychom fialiek.

Viac detailov

20,59 €

Vypredané

Značka Mr. Natty

 
Detaily

Mr. Natty Pomade Wax pomáda na vlasy 100ml

  • Pomáda na voskovej báze od anglickej značky Mr. Natty s pevnou fixáciou a vysokým leskom s nádychom fialiek.
  • Táto pomáda je ideálna pre udržanie vlasov na svojom mieste pri akejkoľvek každodenné i rekreačné činnosti.
  • Ide o klasický vosk, po ktorom sa vlasy výrazne lesknú.
  • Ideálne pre účesy s kratšími bokmi a dlhším vrchom.
  • Účes skvelé zafixuje.
  • Vyrobené v Anglicku.

Použitie: Naneste malé množstvo do vlasov a potom pomaly pridávajte pri úprave vlasov podľa potreby. Pre pohodlnú úpravu vlasov používajte hrebeň so širšími zubami, nie kefu. Pomáda sa ľahko vymýva pomôcť šampónu naneseného na suché vlasy a potom vypláchnutého z vlasov preč.

Zloženie: Petrolatum, Microcristallina Wax, Paraffinum Liquidum, Parfum, CI60725, Hexyl Cinnamic Aldehyde, Linalool, Dlimonene, Lyral, Citronellol, Citral, Hydroxycitronellol.

 

 
Parametre
Objem100 ml
EfektLeský
 
Čo je to pomáda

Pomáda na vlasy je v súčasnosti asi najrozšírenejší názov pre stylingové produkty pre mužov. Či je názov pomáda často používaný správne je úplne iný príbeh, avšak zdá sa, že slovo pomáda na vlasy sa dá použiť na všetko, čo nie je zrovna gél.  

Pomády sú predovšetkým navrhnuté tak, aby ste s nimi vedeli vytvoriť dokonale uhľadený účes s vysokou mierou lesku. Povedané zjednodušene, pomády fungujú výborne pre účesy, na vytvorenie ktorých potrebujete hrebeň alebo kefu.

Na rozdiel od gélov, pomády vo vlasoch nezaschnú. Nezanechajú ich tak tvrdé a drsné, ale pôsobia prirodzene, vďaka čomu si viete váš účes podľa potrieb upravovať počas celého dňa.

Dnes je už na trhu obrovské množstvo klasických pomád a viete si medzi nimi vybrať tie s miernejším, ako aj vyšším leskom.

  

Pomády na vlasy môžeme rozdeliť do dvoch hlavných kategórií:  

  1. Pomády na báze oleja a vosku (tie tradičnejšie pomády)
  2. Pomády na báze vody (tie dnes populárnejšie pomády)

   

Pomády na báze oleja a vosku sú v podstate z tuku (či ropy), vďaka čomu sú v porovnaní s pomádami na báze vody aj oveľa lacnejšie. Prvé “moderné” pomády v minulosti sa zvykli vyrábať z bravčového sadla. Prísady v týchto pomádach sú vodou veľmi ťažko rozpustné, čo ich robí prakticky nemožné z vlasov zmyť bez použitia kvalitného šampónu. Tento typ pomády by ste zároveň mali z vlasov zmyť vždy pred spaním, a nenechávať si ju počas noci vo vlasoch.

Zatiaľ čo tento typ pomád poskytne vlasom vysoký lesk a takmer nekonečnú možnosť účes tvarovať, nutnosť používať šampón na ich každodenné zmytie môže vlasy vysušovať a zbavovať potrebných prírodných olejov vo vlasoch. To môže spôsobiť, že pri dlhodobom používaní sa môžu vlasy javiť ako nezdravé a slabé. To platí obzvlášť v prípadoch, keď nie sú aspoň dvakrát do týždňa vyživované kvalitným kondicionérom.

Malá poznámka ešte pre mužov s problematickou pleťou, olejové pomády môžu totiž váš problem ešte zhoršiť, a obzvlášť v oblasti čela a vrchu hlavy môžu viesť k tvorbe akné.

To však neznamená, že ak ste fanúšikom olejových pomád, tak si škodíte. Naopak, na trhu už dnes existujú aj veľmi kvalitné, skvelé a populárne olejové pomády.

Pomády na báze vody, na druhej strane, sú trochu jednoduchšie na použitie. Sú navrhnuté tak, aby ste s nimi dosiahli rovnaké typy účesov, podobnú fixáciu a lesk ako s olejovými pomádami. Bonusom je, že sa z vlasov zmývajú oveľa jednoduchšie len s vodou a bez nutnosti použitia šampónu.

Veľa pomád na vodnej báze síce neposkytuje až takú silnú fixáciu ako olejové pomády, avšak vynahrádza to vyššou flexibilitou, vďaka čomu sa dá účes pohodlne upravovať počas dňa.

Napísať recenziu

Mr. Natty Pomade Wax pomáda na vlasy 100ml

Pomáda na voskovej báze od anglickej značky Mr. Natty s pevnou fixáciou a vysokým leskom s nádychom fialiek.

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu