Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Suavecito Grooming sprej na vlasy 237ml

50

Nový produkt

Stylingový sprej na vlasy od značky Suavecito, ktorý je vyrobený pre zdokonalenie vášho osobného štýlu účesu.

Viac detailov

15,95 €

Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

Značka Suavecito

 
Detaily

Suavecito Grooming sprej na vlasy 237ml

  • Stylingový sprej na vlasy od značky Suavecito, ktorý je vyrobený pre zdokonalenie vášho osobného štýlu účesu.
  • Môže sa používať spolu so stylingovými prípravkami pre zdokonalenie fixácie ale aj ako samostatný produkt.
  • Pri použití po aplikácií pomády účes dokonalo zafixuje ešte viac.
  • Môže byť použitý ako samostatný produkt pre dosiahnutie ľahkej fixácie a voľnejšieho vzhľadu účesu.
  • Sprej na vlasy poskytne vlasom zdravý lesk a taktiež vlasy nepoškodzuje.
  • Je to perfektný doplnok k ďalšiemu stylingovému produktu.
  • Vyrobené v USA.

Použitie: Pre najlepší efekt použite v spojení s ďalším stylingovým produktom. Pre dosiahnutie lepšej fixácie aplikujte pár strekov úplne nakoniec.

 
O značke

Suavecito

Suavecito Pomade sa od úplného začiatku zaviazalo, že sa stane kultúrnym fenoménom. Nestačí im vyrábať tradičné produkty na starostlivosť pre mužov, ktoré “len” fungujú. Namiesto toho sa rozhodli ísť o krok ďalej, a naplno sa ponoriť do vlastnej automobilovej, motocyklovej, tatérskej a barberskej kultúry ako spôsobu, ktorým chceli oživiť umelý a stagnujúci kozmetický priemysel. 

V Spojených štátoch Suavecito Pomade naďalej cestuje víkend čo víkend po celej krajine na výstavy či akcie spojené s custom kultúrou tenisiek Vans, automobilov, motoriek, tatérov a barberov tak, ako to robia od svojho vzniku. Nerobia to pre zisk, pretože spôsob, akým to robia znamená, že im toho veľa neostane. 

Namiesto toho to robia preto, aby aj naďalej zostali žiť v rámci kultúry, ktorá vznik značky Suavecito Pomade inšpirovala, a aby zostali v denno-dennom kontakte so svojimi fanúšikmi, zákazníkmi a nasledovateľmi.  

Suavecito sa pýši skvelými pomádami, ktoré sa ľahko z vlasov vymývajú iba vodou, avšak držia nekompromisne ako vosk, a špičkovou líniou produktov na holenie, starostlivosť o bradu či telo. Vždy s použitím prémiových ingrediencií, s charakteristickou sviežou vôňou, ktorá dostane do kolien nejednu ženu. A čo je najdôležitejšie, vždy za skvelú cenu, ktorú si môže dovoliť každý. 

To je Suavecito Pomade. Značka, ktorá je naplno oddaná kultúre a svojim priaznivcom. Značka, ktorá sa nezaoberá sama sebou. Žiadne ego. To je Suavecito Pomade

Napísať recenziu

Suavecito Grooming sprej na vlasy 237ml

Stylingový sprej na vlasy od značky Suavecito, ktorý je vyrobený pre zdokonalenie vášho osobného štýlu účesu.

Napísať recenziu

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu