Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Hanz de Fuko Scheme Cream 56 g

72

Nový produkt

Geniálny, bezproblémový krém na vlasy s maximálnou všestrannosťou od americkej značky Hanz de Fuko. Tvojmu účesu poskytne ľahký lesk, ale bez zbytočného zaťaženia a zamastenia vlasov, čo býva často problém iných stylingových krémov na vlasy. Vynikajúci produkt pre vytváranie pružných účesov s prirodzenou textúrou a vzhľadom. 

Viac detailov

22,90 €

Skladom

- +

 
Detaily

Hanz de Fuko Scheme Cream 56 g

  • Geniálny, bezproblémový krém na vlasy s maximálnou všestrannosťou od americkej značky Hanz de Fuko.
  • Tvojmu účesu poskytne ľahký lesk, ale bez zbytočného zaťaženia a zamastenia vlasov, čo býva často problém iných stylingových krémov na vlasy. 
  • Vynikajúci produkt pre vytváranie pružných účesov s prirodzenou textúrou a vzhľadom. 
  • Hanz de Fuko Scheme Cream môžeš naniesť na vlhké vlasy pre lesklý, uhľadený účes s maximálnou kontrolou, alebo na suché vlasy pre stredný lesk, a účes od uhľadeného až po bezstarostný, strapatý, akoby po prebudení. 
  • S krémom na vlasy Hanz de Fuko Scheme Cream vytvoríš veľké množstvo účesov odolných voči vlhkosti po celý deň. 
  • Hanz de Fuko Scheme Cream poskytuje vlasom pololesklý efekt, strednú fixáciu a funguje aj ako skvelý pre-styler. 

 
Parametre
Hmotnosť56 g
EfektPolomatný
FixáciaStredná fixácia
 
Čo je to stylingový krém

Stylingové krémy na vlasy sa od ostatných produktov odlišujú predovšetkým svojou konzistenciou. Tá je až mliečna, v porovnaní s pevnou, pastovou konzistenciou pomád a pást na vlasy.

Krémy sú výborné pre hydratáciu vlasov pri snahe dostať pod kontrolu a tvarovať napríklad kučeravé vlasy. V porovnaní s ostatnými stylingovými produktami, krémy na vlasy poskytujú ľahkú a jemnú fixáciu a odporúčajú sa hlavne ako pre-stylingový produkt, keďže vlasy spevnia a dodajú im hutnosť.

Takže v prípade, ak chcete skrotiť neposlušné vlasy či dostať pod kontrolu kučery, určite zvážte používanie aj stylingového krému.

 
O značke

Hanz de Fuko

Aj ty si sa už niekedy zamýšľal nad tým ako je možné, že vlasy Davida Beckhama vyzerajú vždy tak perfektne? Alebo nad tým ako taký účes dosiahneš aj ty sám? Nie je to pritom žiadne tajomstvo, za jeho vždy dokonalým účesom totiž nestojí nič iné, ako revolučné stylingové produkty progresívnej americkej značky Hanz de Fuko. 

Tú v roku 2009 založili v slnečnom San Franciscu vlasový stylista David Alfonso a jeho kamarát  Christopher Zent, ktorým na trhu so stylingovými produktmi na vlasy chýbala kreativita a individualita. Spoločnými silami a víziou sa im podarilo vytvoriť produkty, ktoré okrem Davida Beckhama obľubujú aj ďalšie hviezdy ako Bruno Mars, Calvin Harris či Hugh Jackman. 

Aj keď Hanz de Fuko znie ako meno filmového zloducha, keď príde na starostlivosť o vlasy a ich styling, sú tieto produkty veľkým hrdinom. Ich celosvetový úspech stojí na dvoch základných pilieroch - 100% prírodné a organické zloženie bez parabénov a sulfátov, a inovatívnych hybridných produktov ako Quicksand a Claymation, ktoré spôsobili priam revolúciu v úprave účesov a patria medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie na svete.

Misiou značky Hanz de Fuko je poskytovať dnešným mužom svetový image založený na potrebách a želaniach vlastného, unikátneho štýlu. Produkty Hanz de Fuko stelesňujú zázrak vedy a inovácie a prinášajú bezkonkurenčné prevedenie a všestrannosť. Hanz de Fuko ti zaručuje, že ich produkty dostanú vždy to najlepšie z akýchkoľvek vlasov a zároveň dodajú tvojej pokožke dlhodobú starostlivosť a výživu.

Hanz de Fuko je priekopníkom v módnom a kozmetickom priemysle a úzko spolupracuje so salónmi a hairstylistami. Poskytuje pokrokové a netradičné produkty, ktoré pomáhajú riešiť problémy neustále sa meniaceho stylingu a náročnosti všetkých mužov po celom svete. Hanz de Fuko zabezpečuje image uvedomelých mužov pomocou vysoko kvalitnej starostlivosti. Muži majú radi jednoduché veci - vyzerať a cítiť sa skvelo - bez potreby aby na tom museli pracovať. To si Hanz de Fuko uvedomuje od úplného začiatku, reflektujú to všetky ich produkty a preto je táto značka taka úspešná a obľúbená na celom svete, kde má viac ako 4 milióny nadšených zákazníkov.

Napísať recenziu

Hanz de Fuko Scheme Cream 56 g

Geniálny, bezproblémový krém na vlasy s maximálnou všestrannosťou od americkej značky Hanz de Fuko. Tvojmu účesu poskytne ľahký lesk, ale bez zbytočného zaťaženia a zamastenia vlasov, čo býva často problém iných stylingových krémov na vlasy. Vynikajúci produkt pre vytváranie pružných účesov s prirodzenou textúrou a vzhľadom. 

Napísať recenziu

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu