Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete TU.

Hanz de Fuko Hybridized Wax 56g

85

Nový produkt

Vosk na vlasy od značky Hanz de Fuko na vodnej báze je divoko tvorivý. Jeho jedinečné zloženie je špeciálne navrhnuté pre nespočetné využitie či už na mokré alebo suché vlasy. Hybridized Wax je najtvorivejší stylingový vosk, ktorý momentálne nájdete na trhu.

Viac detailov

22,90 €

Skladom

- +

 
Detaily

Hanz de Fuko Hybridized Wax 56g

  • Vosk je vytvorený na vodnej báze so strednou fixáciou a poskytuje vlasom takzvaný saténový lesk ( stredne lesklý).
  • Obsahuje na objednávku namiešané polymery, ktoré zaisťujú dokonalé oddelenie vlasových pramienkov a bezchybnú štruktúru účesu.
  • Hybridized Vosk sa od ostatných produktov Hanz de Fuko rozlišuje tým, že ako jediný poskytuje pružné spevnenie s krásnym saténovým leskom bez pocitu mastných vlasov.
  • Hybridized Wax je špeciálne určený pre ostrejších a trendových účesov.
  • Vyrobené z certifikovaných prírodných zložiek.
  • Obsahuje silné antioxidanty, esenciálne oleje, dôležité vitamíny a aminokyseliny.
  • Produkt je bez parabénov, síranov a netestuje sa na zvieratách.
  • Vyrobené v USA.

Použitie: Zahrejte produkt medzi dlaňami a aplikujte do suchých alebo vlhkých vlasov. Pri aplikovaní do mokrých vlasov dosiahnete dokonalý hladký účes. Pri aplikovaní do suchých vlasov dosiahnete štrukturovaný a lesklý účes.

 
Parametre
Hmotnosť56 g
EfektLeský
FixáciaStredná fixácia
 
Čo je to vosk

Z voskov na vlasy sa poslednú dobu stal veľmi široký pojem, pretože medzi vosky veľa ľudí zaraďuje aj pomády, gély, stylingové krémy či íly na vlasy.  

V skutočnosti, vosky na vlasy majú spoločné hlavne dve vlastnosti: podobne ako gély majú väčšinou lesklý finiš, a na rozdiel od gélov časom nestvrdnú. Na ktoré stylingové produkty na vlasy sa teda vosky najviac podobajú? Najviac sa vosky na vlasy podobajú na pomády, avšak v porovnaní s nimi väčšinou poskytujú slabšiu fixáciu.

Typicky dodajú účesom stredný až vysoký lesk, avšak slabinu majú v celkovom tužiacom efekte. Podobne ako pomády, vosky sú vhodné pre účesy, ktorých tvorba si vyžaduje aj použitie hrebeňa.

 
O značke

Hanz de Fuko

Aj ty si sa už niekedy zamýšľal nad tým ako je možné, že vlasy Davida Beckhama vyzerajú vždy tak perfektne? Alebo nad tým ako taký účes dosiahneš aj ty sám? Nie je to pritom žiadne tajomstvo, za jeho vždy dokonalým účesom totiž nestojí nič iné, ako revolučné stylingové produkty progresívnej americkej značky Hanz de Fuko. 

Tú v roku 2009 založili v slnečnom San Franciscu vlasový stylista David Alfonso a jeho kamarát  Christopher Zent, ktorým na trhu so stylingovými produktmi na vlasy chýbala kreativita a individualita. Spoločnými silami a víziou sa im podarilo vytvoriť produkty, ktoré okrem Davida Beckhama obľubujú aj ďalšie hviezdy ako Bruno Mars, Calvin Harris či Hugh Jackman. 

Aj keď Hanz de Fuko znie ako meno filmového zloducha, keď príde na starostlivosť o vlasy a ich styling, sú tieto produkty veľkým hrdinom. Ich celosvetový úspech stojí na dvoch základných pilieroch - 100% prírodné a organické zloženie bez parabénov a sulfátov, a inovatívnych hybridných produktov ako Quicksand a Claymation, ktoré spôsobili priam revolúciu v úprave účesov a patria medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie na svete.

Misiou značky Hanz de Fuko je poskytovať dnešným mužom svetový image založený na potrebách a želaniach vlastného, unikátneho štýlu. Produkty Hanz de Fuko stelesňujú zázrak vedy a inovácie a prinášajú bezkonkurenčné prevedenie a všestrannosť. Hanz de Fuko ti zaručuje, že ich produkty dostanú vždy to najlepšie z akýchkoľvek vlasov a zároveň dodajú tvojej pokožke dlhodobú starostlivosť a výživu.

Hanz de Fuko je priekopníkom v módnom a kozmetickom priemysle a úzko spolupracuje so salónmi a hairstylistami. Poskytuje pokrokové a netradičné produkty, ktoré pomáhajú riešiť problémy neustále sa meniaceho stylingu a náročnosti všetkých mužov po celom svete. Hanz de Fuko zabezpečuje image uvedomelých mužov pomocou vysoko kvalitnej starostlivosti. Muži majú radi jednoduché veci - vyzerať a cítiť sa skvelo - bez potreby aby na tom museli pracovať. To si Hanz de Fuko uvedomuje od úplného začiatku, reflektujú to všetky ich produkty a preto je táto značka taka úspešná a obľúbená na celom svete, kde má viac ako 4 milióny nadšených zákazníkov.

Napísať recenziu

Hanz de Fuko Hybridized Wax 56g

Vosk na vlasy od značky Hanz de Fuko na vodnej báze je divoko tvorivý. Jeho jedinečné zloženie je špeciálne navrhnuté pre nespočetné využitie či už na mokré alebo suché vlasy. Hybridized Wax je najtvorivejší stylingový vosk, ktorý momentálne nájdete na trhu.

Napísať recenziu

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu