Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

RICH by Rick Ross luxusný vosk na vlasy 74 g

47

Nový produkt

Víťazi su silní. Rovnako silný je aj tento luxusný matný vosk na vlasy od Ricka Rossa pre každého bossa. Vytvor si textúru ako boss vďaka silnej, ale prirodzenej fixácii, ktorú môžeš upravovať kedykoľvek počas dňa. Vhodný pre všetky typy vlasov. 

Viac detailov

19,00 €

Skladom

- +

 
Detaily

RICH by Rick Ross luxusný vosk na vlasy 74 g

  • Víťazi su silní.
  • Rovnako silný je aj tento luxusný matný vosk na vlasy od Ricka Rossa pre každého bossa.
  • Vytvor si textúru ako boss vďaka silnej, ale prirodzenej fixácii, ktorú môžeš upravovať kedykoľvek počas dňa
  •  Vhodný pre všetky typy vlasov
  • Vyrobené v USA 

Aktívne zložky: 

  • Extrakt zo šampanského obsahuje antioxidanty, ktoré bojujú proti starnutiu a proteíny, ktoré chránia a obnovujú vlasy a bradu.
  • Extrakt z kaviáru posilňuje a hydratuje nielen vlasy, ale aj pokožku, ktorým navyše poskytuje ochranu pred starnutím a nebezpečným UV žiarením.
  • Konopný olej pomáda vďaka svojim ultra hydratačným vlastnostiam upokojiť, vyživovať a hydratovať unavenú a suchú pokožku a vlasy.
  • Káva odrody Kona je neuveriteľne silný antioxidant, ktorý obnovuje a oživuje pokožku, vďaka čomu doslova žiari.
 
Parametre
EfektMatný
FixáciaSilná fixácia
 
Čo je to vosk

Z voskov na vlasy sa poslednú dobu stal veľmi široký pojem, pretože medzi vosky veľa ľudí zaraďuje aj pomády, gély, stylingové krémy či íly na vlasy.  

V skutočnosti, vosky na vlasy majú spoločné hlavne dve vlastnosti: podobne ako gély majú väčšinou lesklý finiš, a na rozdiel od gélov časom nestvrdnú. Na ktoré stylingové produkty na vlasy sa teda vosky najviac podobajú? Najviac sa vosky na vlasy podobajú na pomády, avšak v porovnaní s nimi väčšinou poskytujú slabšiu fixáciu.

Typicky dodajú účesom stredný až vysoký lesk, avšak slabinu majú v celkovom tužiacom efekte. Podobne ako pomády, vosky sú vhodné pre účesy, ktorých tvorba si vyžaduje aj použitie hrebeňa.

 
O značke

RICH Rick Ross

RICH Rick Ross je kolekcia luxusných pánskych prípravkov na starostlivosť o pleť, vlasy a bradu s takým swagom, aký má samotný rapper Rick Ross. Línia pánskej kozmetiky RICH by Rick Ross je vyrobená z prvotriednych zložiek bez sulfátov, parabénov a minerálnych olejov. Produkty obsahujú konopný olej a kaviár, šampanské a kávové extrakty z odrody Kona. Deväťdielna línia RICH by Rick Ross ponúka skúsenosť nazvanú  „The Boss Experience“ pri každom použití. Vďaka týmto cenovo dostupným produktom RICH by Rick Ross si každý chlap môže dovoliť chuť #BossUp životného štýlu.

"Ľudia sa ma vždy pýtali čo robím, že je moja brada taká dokonalá. A keďže každý boss by mal pomáhať iným bossom, rozhodol som sa priniesť ľuďom to, čo chcú! Od sprchy až po vlasový styling, línia kozmetiky RICH by Rick Ross obsahuje všetko, čo akýkoľvek chlap potrebuje a navyše za cenu, ktorá vás nezastaví. Sľubujem vám, že s kozmetikou RICH by Rick Ross bude váš štýl nezastaviteľný."

- Rick Ross

Napísať recenziu

RICH by Rick Ross luxusný vosk na vlasy 74 g

Víťazi su silní. Rovnako silný je aj tento luxusný matný vosk na vlasy od Ricka Rossa pre každého bossa. Vytvor si textúru ako boss vďaka silnej, ale prirodzenej fixácii, ktorú môžeš upravovať kedykoľvek počas dňa. Vhodný pre všetky typy vlasov. 

Napísať recenziu

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu