Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Mydlá, krémy a peny 

Prečo používať mydlo, keď si môžete kúpiť v drogérii obyčanú penu? Dôvodov je hneď niekoľko. Pena na holenie, ktorú si väčšina z vás kupuje v obchode obsahuje umelé resp. konzervačné látky, ktoré ju držia po celý čas v už napenenom stave a môžu pleť podráždiť. Kvôli tomu tak zase neobsahujú iné dôležité látky, ktorých absenciu potom pri holení cítiť, keďže žiletka nekĺže po pokožke dostatočne hladko.

Hlavnou zložkou mydla na holenie je glycerín, ktorý chráni pred vysušením pokožky a používa sa aj v hydratačných krémoch. To je jedným z ďalších dôvodov, prečo radšej používať mydlo na holenie. Zatiaľ čo obyčajná pena tvár vysušuje, naopak, mydlo na holenie pokožku hydratuje. Zároveň vám zaručí lepšie kĺzanie vašemu holiacemu nástroju, či už to bude žiletka, strojček alebo britva.

na stranu
Zobraziť 1 - 35 z 45 položiek
Zobraziť 1 - 35 z 45 položiek

Menu