Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Matakki Black Ninja Lefty

Nový produkt

Matakki Black Ninja je jeden z najznámejších modelov značky Matakki. Nožnice Black Ninja Lefty pre ľavákov majú rovnaký uhľadený štýl, ktorý poznáš a miluješ, a je ručne robený z kvalitnej japonskej ocele 440C s matným teflónovým povrchom.

Viac detailov

164,90 €

Skladom

- +

Značka MATAKKI

 
Detaily

Matakki Black Ninja Lefty

 • Matakki Black Ninja je jeden z najznámejších modelov značky Matakki.
 •  Nožnice Black Ninja Lefty pre ľavákov majú rovnaký uhľadený štýl, ktorý poznáš a miluješ, a je ručne robený z kvalitnej japonskej ocele 440C s matným teflónovým povrchom.
 • hladké, ľahké a dokonale vyvážené nožnice Matakki Black Ninja poskytujú fantastický komfot pri strihaní vlasov a brady
 • nožnice Matakki Black Ninja Lefty sú vyrobené z prémiovej japonskej ocele Hitachi 440C
 • nožnice Matakki Black NinjaLefty  majú vyvažovaciu rukoväť, pevnú opierku prstov a prémiovú napínaciu skrutku na správne nastavenie chodu
 • tvrdosť podľa Rockwella 59
 • ručne vyrobené v Japonsku 

Hmotnosť nožníc Matakki Black Ninja

 • 6.0"= 63 gramov
 • 7.0"= 77 gramov

Balenie nožníc Matakki Black Ninja obsahuje

 • ročná záruka Matakki 
 • Matakki holiaci strojček
 • Matakki olej na nožnice
 • napínací kľúč na nastavenie chodu
 • leštiaca utierka
 • návod na správnu starostlivosť o nožnice Matakki
 • kožené prezentačné puzdro na úschovu Matakki 
 
Parametre
Typ nožnícPre ľavákov
 
O značke

Matakki

Matakki je anglická značka, ktorá vyrába najvkalitnejšie nožnice pre barberov a kaderníkov na svete. Je niekoľkonásobným víťazom ocenení za najlepší zákaznícky servis, najlepšiu prácu so sociálnymi médiami a najlepšie profesionálne nástroje v odvetví.

Matakki sídli v severoanglickom meste Hull, kde navrhuje a dizajnuje tie najkrajšie nožnice aké svet kedy videl.  Následne tieto dizajny posiela do starostlivo vybraných japonských tovární, kde sú ručne vyrábané z najkvalitnejšej japonskej ocele remeselníkmi, ktorí pokračujú v rodinnej tradícii svojich starých a prastarých otcov, ktorí v dávnych čias ručne vyrábali samurajské meče. 

Práve preto sú nožnice Matakki známe svojou výnimočnou kvalitou. Každé nožnice prechádzajú približne 120 rôznymi stupňami výroby, od počiatočných kontrol surovej ocele až po konečné štádia vyváženia, nastavenia a leštenia. Pýcha, vášeň a odhlodlanie japonských remeselníkov sa premietajú do prémiových nožníc Matakki, z ktorých kvalita doslova vyžaruje. Práve preto sa v Matakki neboja poskytovať doživotnú záruku na svoje nožnice- ako jediný výrobca nožníc na svete. 

V spoločnosti Matakki sú presvedčení, že žiadny iný výrobca nožníc a kaderníckych nástrojov neovplýva takou láskou k výrobe nožníc ako práve Matakki. To sa koniec koncov prejavuje aj v obrovskom množstve falošných Matakki nožníc na trhu, alebo kopírovaní dizajnu nožníc Matakki inými výrobcami a značkami, ktoré však nedosahujú kvlaitu originálnych nožníc Matakki. 

 
Záruka Matakki

Na všetky 4* a 5* nožnice (Matakki Premium a Matakki Elite) sa vzťahuje exkluzívna doživotná záruka Matakki. Doživotnú záruku Matakki si môžeš uplatniť len po preukázaní Warranty Card, ktorá je súčasťou balenia nožníc. Warranty Card je neprenosná a záruku si vie uplatniť len pôvodný zákazník, ktorý si nožnice Matakki zakúpil. V prípade ďalšieho predaja nožníc doživotná záruka zaniká. Doživotná záruka sa nevzťahuje na také poškodenie nožníc, ktoré bolo spôsobené nedostatočnou a/alebo neodbornou starostlivosťou o nožnice. 

 

Na všetky 4* a 5* nožnice sa zároveň vzťahuje 12 mesačná záruka v prípade poškodenia nožníc spôsobeného ich náhodným pádom. Ak ti teda tvoje nové Matakki nožnice spadnú na zem a poškodia sa počas prvých 12 mesiacov od kedy si si ich zakúpil, tak v prípade, že sa dajú opraviť, zabezpečíme pre teba ich bezplatnú opravu priamo v spoločnosti Matakki. 

 

  

 
Doprava a platba

Doprava

Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Objednaný tovar bude pripravený a odoslaný do 24 hodín od potvrdenia objednávky.

Pri objednávke nad 40€ / 1000Kč je doprava zdarma pre akýkoľvek spôsob dopravy.

Doručenie tovaru po spracovaní objednávky trvá 1 až 3 pracovných dní v závislosti od spósobu dopravy.

Náklady na balenie tovaru sú zahrnuté v cene dopravy.

 

Spôsoby dopravy:  

Kuriér

Slovensko - 2,90€

Česko - 3,90€

Najčastejší a najmodernejší spôsob dopravy, kedy v deň expedácie zákazník dostane SMS od kuriérskej spoločnosti a následne v daný deň Vám kuriér doručí tovar na adresu, v čase uvedenom v SMS, alebo prostredníctvom telefonátu. 

  

Zásielkovňa - osobný odber

Slovensko - 1,80€

Česko - 2,90€

Tovar bude doručený na Vami vybranej pobočke Zásielkovne, ktorá ma mnoho pobočiek po celom územi SR aj ČR.

  

Slovenská pošta

Slovensko - 3,90€

Česko - 3,90€

Tovar doručujeme aj prostredníctvom Slovenskej pošty, resp. Českej pošty na pobočku pošty a následne je zásielka oznámená žltým papierikom v schránke.

  

Spôsob platby

V internetovom obchode BeGentleman.sk môžeš uhradiť kúpnu cenu týmito spôsobmi:

1. Online platba kartou cez platobnú bránu GoPay

Platobná brána GoPay ponúka našim zákazníkom bezpečnú voľbu pri platbe online. Prijímame platby v menách EUR a CZK. Môžeš si vybrať spôsob "Platobná karta", kde stačí vypísať údaje z karty, alebo "Bankový prevod", ktorý ťa presmeruje na online banking zvolenej banky. Ak už máš účet GoPay, alebo chceš platiť pomocou Bitcoin, rozklikni "Ďalšie platobné metódy" a vyber si svoju obľúbenú metódu. Pri platení si môžeš zmeniť jazyk, aby si sa cítili čo možno najkomfortnejšie.

 

2. Dobierka - 0,95€

Úhrada v hotovosti pracovníkovi, ktorý zabezpečuje dopravu tovaru. Dobrieka je spoplatnená sumou 0,95€.

 
Starostlivosť o Matakki

Čistenie 

Po každom strihaní starostlivo očisti svoje Matakki nožnice čistou, jemnou handričkou. Pravidelné čistenie pomôže znížiť nahromadeniu chemikálii a vlasov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť výkon nožníc počas dňa. 

  

Lubrikácia

Po čistení a vysušení nožníc odporúčame nožnice lubrikovať, aby si zabezpečil ich bezproblémový chod. Opatrne otvor nožnice do 90°uhla a nanes 1 kvapku Matakki oleja na nožnice (ktorý je súčasťou balenia) priamo na miesto, kde sa nožnice roztvárajú. Vďaka odstráneniu špiny, nánosov a vlasov to pomáha čisteniu a zároveň na nožniciach zanecháva tenkú vrstvu ochranného oleja. Opakovaním tohto procesu každý deň predĺžiš životnosť svojich nožníc. 

  

Nastavenie chodu

Správne udržiavanie chodu tvojich Matakki nožnic ti zaručí, že z nich dostaneš čo najviac. Tak ako každú gitaru či klavír treba najskôr naladiť, než na nich začne umelec hrať, aj nožnice je potrebné správne nastaviť. Pokiaľ je chod nožníc nastavený príliš voľne, budú vlasy zbytočne ohýňať, zatiaľ čo príliš pevné nastavenie chodu spôsobí predčasné opotrebovanie hrán ostria nožníc. 

Pre správne nastavenie chodu vezmi svoje nožnice do oboch rúk so špicom namiereným vertikálne hore. Roztvor ich jednou rúčkou do 90°uhla  a následne rúčku pusti. Ak sa nožnice zatvoria rýchlo a úplne, nastavenie chodu je príliš voľné. Ak sa naopak nožnice nezatvoria, ale rúčka zostane vo vzduch aj keď ju už nedržíš, nastavenie chodu je príliš pevnéSprávne nastavenie chodu je vtedy, keď sa po pustení rúčky nožnice zatvoria na približne dve tretiny.

   

Matakki

 

Skladovanie

Ubezpeč sa, že v prípade, keď nožnice nepoužívaš, sú za každých okolností zavreté (a nie roztvorené). Pomôžeš tak zabrániť prípadnému poškodeniu hrán ostria nožníc. Spôsob úschovy a skladovania nožníc je veľmi dôležitý aj z hľadiska ochrany pred porezaním, aj pred poškodením samotných nožníc. Mal by si preto svoje Matakki nožnice starostlivo uschovávať v koženom puzdre, v ktorom ti nožnice prišli. 

  

Brúsenie

Pokiaľ budeš dodržiavať všetky zásady správnej starosltivosti o svoje Matakki nožnice, zostanú ti ostré veľmi dlhý čas. Keď to však skôr či neskôr príde, nožnice Matakki môžu byť nabrúsené iba prostredníctvom servisu, ktorý je scvhálený spoločnosťou Matakki a má skúsenosti a nástroje na to, aby vedel nožnice Matakki správne nabrúsiť a navážiť. 

V prípade, že dáš svoje nožnice Matakki nabrúsiť do servisu, ktorý nie je schválenýspoločnosťou Matakki, môžu byť o nožnice neodborným nabrúsením poškodené, čo spôsobí zánik ich doživotnej záruky. Preto v prípade, že potrebuješ svoje Matakki nožnice nabrúsiť, nás neodkladne kontaktuj a my ti zabezpečíme ich nabrúsenie v servise, ktorý spĺňa všetky odborné požiadavky a je schválený priamo spoločnosťou Matakki. 

  

Čo robiť

-      vyčisti svoje nožnice čistou, jemnou handičkou po každom použití 

-      vyčisti, vysuš a lubrikuj svoje nožnice Matakki olejom na konci každého pracovného dňa

-      raz denne sa uisti, že tvoje nožnice majú správne nastavený chod

-      skontroluj ostrosť hrán ostria nožníc aspoň raz mesačne

-      staraj sa o svoje nožnice Matakki s láskou a strihaj s nimi len čisté vlasy či bradu

-      uschovávaj a prevážaj svoje nožnice len v koženom puzdre, v ktorom ti prišli

 

Čo nerobiť

-      nepoužívaj svoje nožnice v prípade, že sa na ich čepeli objavia vrúbky, môže to spôsobiť ich ďalšie poškodenie

-      neuchovávaj svoje nožnice špinavé- staraj sa o svoje Matakki nožnice s láskou

-      nenechávaj svoje nožnice len tak voľne odložené v šuplíku, pretože tým môžeš poškodiť ich čepeľ

-      zabráň akémukoľvek kontaktu svojich Matakki nožníc a iných oceľových nástrojov vrátane shaviet a efilačných nožníc s akoukoľvek strilizačnou tekutinou, vrátane obľúbených Barbicide a Clippercide. Môžu tvoje Matakki nožnice poškodiť či spôsobiť koróziu a spôsobiť tak zánik ich doživotnej záruky. Vhodná forma dezinfekcie je čistiť Matakki nožnice navlhčenou servítkou s obsahom alkoholu. 

 
Ako nastaviť nožnice

Napísať recenziu

Matakki Black Ninja Lefty

Matakki Black Ninja je jeden z najznámejších modelov značky Matakki. Nožnice Black Ninja Lefty pre ľavákov majú rovnaký uhľadený štýl, ktorý poznáš a miluješ, a je ručne robený z kvalitnej japonskej ocele 440C s matným teflónovým povrchom.

Napísať recenziu

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu