Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Pasty na vlasy 

Zatiaľ neexistuje presná definícia, ktorá by nám povedala čo to vlastne tá pasta na vlasy je. Sú však medzi jednotlivými stylingovými pastami určité podobnosti, ktoré si hneď všimneš, keď nejakú vidíš, prípadne vezmeš do rúk.

Pasty na vlasy majú vo všeobecnosti hustejšiu konzistenciu ako pomády, avšak menej hustú ako väčšina ílov a voskov. Ich textúra môže siahať od niečoho, čo sa podobá na hustú zubnú pastu, až po lepkavé lepidlo. Pasta na vlasy väčšinou tvojmu účesu dodá strednú až silnú fixáciu a môže ho zanechať s prirodzene matným finišom, ako aj s jemným nádychom lesku. Vďaka tomu sú pasty na vlasy veľmi všestranným stylingovým produktom pre mužov a sú vhodné prakticky pre každý typ účesu. Ideálne sú pre všetky dĺžky vlasov, typov a štýlov… od krátkych po dlhé, od jemných po husté, od strapatých až po uhľadené. Označenie pasta na vlasy by sa tak dalo asi s mernou nadsázkou použiť na ktorýkoľvek prípravok na vlasy okrem gélov, sprejov a púdrov. 

Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek

Menu