Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Katalóg

Štetky na holenie 

Dokonalé oholenie začína vytvorením dokonalej peny, čo zase začína s dokonalou štetkou na holenie. Kvalitná štetka fúzy na tvári zdvihne, zatiaľ čo pri ručnom namydlení je efekt úplne opačný - fúzy sa vyhladia. Vďaka tomu je tak samotné holenie dokonalo hladké a pokožka trpí oveľa menej. 

Pri hľadaní ideálnej štetky na holenie si určite všimnete širokú škálu cien a rovnako širokú škálu použitých materiálov nielen pri štetinkách ale aj pri rúčke. 

Väčšina rúčok sa dnes vyrába z dreva, kovu alebo plastu, ktoré nahradili kontroverzné používanie slonoviny či korytnačieho panciera v minulosti. Kvalita a váha rúčky moderných štetiek na holenie hrá dôležitú rolu pri jej celkovej cene, rovnako ako aj typ a hustota samotných štetín. Tie sú spojené vnútri rúčky a každý typ štetín má svoje vlastné charateristiky a odlišné vlastnosti.

Zobraziť 1 - 33 z 33 položiek
Zobraziť 1 - 33 z 33 položiek

Menu