Naše webové stránky používajú cookies. Váš súhlas s ich používaním môžete udeliť alebo odvolať prostredníctvom nastavenia Vášho prehliadača. Viac informácií o používaní cookies nájdete tu: kliknúť pre otvorenie odkazu

Katalóg

Použité filtre:
  Dostupnosť

  Tetovanie 

  Hovorí sa, že tetovanie je navždy. To síce môže byť pravda, neznamená to však, že bude aj navždy vyzerať dobre. Ak majú tvoje kerky už zopár rokov, je dosť pravdepodobné, že nevyzerajú tak sviežo a farebne ako kedysi. Je to spôsobené tým, že vplyvom času a možno aj iných faktorov jednoducho vybledli.

  Zatiaľ čo niektoré tetovania vyblednú časom iba jemne, iné nemusia mať rovnaký osud a vyblednú oveľa viac. Je to spôsobené viacerými faktormi, ako napríklad kvalita atramentu, skúseností tatéra, umiestnenie tetovania alebo častým vystavovaním tetovania slnečným lúčom. Dobrá správa je, že proces blednutia tvojich tetovačiek sa dá správnymi návykmi a starostlivosťou ľahko a účinne spomaliť. Presne na to je určená kozmetika výhradne navrhnutá na špeciálne potreby tetovanej pokožky, ktorej poskytuje dokonalú hydratáciu a aktívne pôsobí proti vyblednutiu tetovania.

  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

  Menu