blank

Barber Masterclass beginner

 • Začať kariéru v barberskom remesle môže byť náročné, ale zároveň najlepšie rozhodnutie tvojho života. Barbering totiž poskytuje skvelé uplatnenie ak si tvorivý človek s citom pre detail, rád robíš s ľuďmi a okamžite vidíš výsledky svojej práce.
 • Holičský kurz Barber Masterclass od BEGENTLEMAN ACADEMY je plnohodnotný kurz v odbore barber / holič / kaderník pod dohľadom skúsených inštruktorov s niekoľkoročnou praxou. Naši inštruktori prešli školeniami od najlepších svetových barberov.
 • Kurz prebieha v rozsahu 80 hodín prezenčnou formou počas víkendov v Bratislave, alebo v Žiline. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.
 • Holičský kurz Barber Masterclass beginner od BEGENTLEMAN ACADEMY je koncipovaný tak, aby absolventom poskytol čo najviac teoretických vedomostí, praktických zručností a sebavedomia na uplatnenie v tomto krásnom remesle.
 • Najúspešnejší absolventi budú mať možnosť budovať úspešnú kariéru barbera-holiča v našich prevádzkach BEGENTLEMAN BARBER & STORE. 

Cena kurzu: 1490€*

*Po dohode je možné sumu uhradiť aj v troch splátkach. V cene kurzu sú zahrnuté študijné materiály, kozmetické produkty a cvičná hlava na strihanie a úpravu brady.

blank

Barber Masterclass advanced

 • V barberingu, tak ako aj v živote platí, že pokiaľ sa nevzdelávaš a nenapreduješ, tak cúvaš a iní ťa predbiehajú. Barber Masterclass advanced
   od BEGENTLEMAN ACADEMY je určený pre skúsenejších a vyučených barberov, ktorí sa chcú zdokonaliť a posunúť svoje zručnosti a vášeň v tomto krásnom remesle na vyššiu úroveň.
 • Kurz prebieha pod dohľadom skúsených barberov s niekoľkoročnou praxou, ktorí sú vyškolení najlepšími svetovými barbermi. Počas 40 hodín intenzívnych školení budeš pod drobnohľadom jedného z našich najlepších barberov, ktorí ti bude venovať 100% svojho času.
 • Počas kurzu sa naplno ponoríš do problematiky spádu, vrstvenia, gradácie, fadeovania, stylingu, ako aj technických a filozofických aspektov strihania vlasov a pánskeho štýlu.
 • Kurz prebieha v Bratislave, alebo v Žiline v rozsahu 40 hodín intenzívneho školenia. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.

Cena kurzu: 1490€

blank

One-to-one školenie

 • Kurz prebieha pod dohľadom skúsených barberov s niekoľkoročnou praxou, ktorí sú vyškolení najlepšími svetovými barbermi. Naučíme ťa nielen rozoznať jednotlivé techniky, ale vytrénujeme aj tvoj úsudok, kedy ktorú techniku použiť tak, aby si dosahoval konzistentné výsledky. Po absolvovaní kurzu budeš sebavedomejší, zručnejší.
 • Kurz začína telefonickou alebo e-mailovou konzultáciou, počas ktorej zistíme tvoje očakávania a požiadavky a následne prispôsobíme tento barber kurz one-to-one individuálne presne pre teba.
 • Kurz prebieha v Bratislave, alebo v Žiline počas 1 dňa intenzívneho školenia. Vo vzdelávaní veríme v praktický prístup a preto je kurz zameraný v maximálnej možnej miere na praktickom strihaní modelov počas plnej prevádzky barbershopu BEGENTLEMAN, vďaka čomu načerpáš atmosféru prostredia naplno.

Cena kurzu: 250€

ŠKOLITELIA

Lukáš “Lucas” Kocian

@lukaskocian_

Prečo Lucas?

Lukáš má obrovskú vášeň pre toto remeslo a celkovo vo vzdelávaní a objavovani nových technik strihania. Jeho silné stránky spočívajú v základných a pokročilých technikách strihania strojčekom, nožničkami, prácou s dlhými vlasmi a stylingom. Na one-to-one umožňuje študentom rozvíjať svoje kreatívne schopnosti a videnie v barberingu, ktoré môžu barberi sebavedomo využívať vo svojom salóne.

Lucas story

Lukáš sam začínal strihavať v Žiline u rodičov na balkone, kde strihával iba blízkych ľudí z rodiny a pár kamarátov. Rozhodol sa presťahovať do Bratislavy a začať novú kariéru. Za dva mesiace sa stal u nás v BEGENTLEMAN plno obsadeným barberom. Absolvoval školenia od svetovo uznávaných školiteľov Alan Beak, Hayden Cassidy a od tímu Menspire. Momentálne je hlavným školiteľom BEGENTLEMAN ACADEMY a je pripravený posúvať svoju vášeň, vedomosti a skúsenosti ďalším talentovaným barberom.

Dominik “Rynik” Rybár

@ry.nik_

Prečo Rynik?

Dominik absolvoval rozsiahle vzdelávanie na mnohých workshopoch od uznávaných barberov, vrátane československých aj medzinárodných ako Alan Beak, Hayden Cassidy a od tímu Menspire. Jeho vášňou sú predovšetkým moderné a extravagantné účesy, pričom si zakladá na precíznych fadeovacích technikách, štýlových metódach a zručnej práci s nožnicami. V rámci one-to-one ťa naučí, ako strihať vlasy čo najefektívnejšie, najjednoduchšie a najrýchlejšie.

Rynik story

Dominikova cesta začala samoštúdiom a sledovaním videí na YouTube, kde sa prvé dva roky učil strihať sám. Neskôr sa však rozhodol zvýšiť svoje odborné znalosti a zúčastnil sa akreditovaného kurzu v Bratislave. Pochopil základy a stal sa členom prestížneho tímu v barbershope BEGENTLEMAN. V BEGENTLEMAN absolvoval množstvo školení, ktoré mu umožnili ovládať pokročilé techniky, ale aj neustále zvyšovať kvalitu služby čo mu pomohlo vybudovať si klientelu, ktorá sa stále rosrastá. Dominik by rád svoje vedomosti, zručnosti a skúsenosti preniesol ďalej svojim študentom, aby mohli taktiež dosahovať excelentné výsledky.

PRIHLÁS SA NA SVOJ KURZ