Lifestyle

Ako okúzliť ženu na prvom rande

blank

Randenie je pre niekoho pomerne komplikovaná záležitosť. Spraviť dobrý prvý dojem či okúzliť druhého človeka, s ktorým sa máme stretnúť, je niekedy nad naše sily. Na prvé rande sa však aspoň sčasti dá pripraviť.

Existujú veci, ktoré určite urobiť na prvom rande musíš. Na druhej strane, existujú aj tie, ktoré by si robiť za žiadnu cenu nemal. S Valentínom za dverami ti v dnešnom článku netradične prinášame ženský pohľad na problematiku randenia a zopár tipov, čo robiť a nerobiť, keď príde na prvé rande.

Priprav pre ňu niečo zaujímavé

Na prvom rande chce zaujať snáď každý. Nikto nejde na stretnutie s niekým s tým, že by odtiaľ najradšej vypadol. Ak máš taký pocit, ani naň nechoď. Bola by to zbytočná strata času.

V prípade, že si to nevzdal, by si mal pre ženu, s ktorou sa ideš stretnúť, pripraviť niečo zaujímavé. Získaj si ju už len svojím nápadom. Vyber peknú reštauráciu, kde servírujú chutné jedlo, zvoľ dobrú komédiu v kine alebo skús nejaký bar. Pri bare sa snaž vybrať skôr pokojnejšie a tichšie miesto, kde sa budete môcť spolu rozprávať.

blank

           Nepretvaruj sa

Samozrejme, ženy milujú nebojácnych a hrdinských mužov. Ešte radšej však majú mužov, ktorí sú úprimní a neklamú. Preto si neprivlastňuj nejaké činy, ktoré si neurobil. Snaž sa vyhnúť klamstvám. Ak by sa prvého rande vyvinulo niečo viac, musel by si sa po čase ku klamstvu priznať. A to nie je práve najlepší pocit.

Ak nechceš ukázať svoje slabosti alebo negatívne stránky, nemusíš to robiť. Na prvé rande sa to ani nehodí. Na druhej strane sa však správaj tak, akoby si toho druhého človeka už roky poznal. Buď sám sebou.

Neboj sa ukázať svoje pravé ja

Nie každý muž to vie, no ženy priťahujú muži hrajúci na nejaký hudobný nástroj. Taktiež majú veľmi rady umelcov a tvorivých ľudí. Preto, ak robíš niečo z tohto, neboj sa o tom hovoriť. Získaš si jej pozornosť a taktiež máš ďalšiu tému na rozhovor. Nezostane tak trápne ticho, kedy by ste si nemali čo povedať.

Ak však nerobíš nič zo spomenutého, nevadí. Určite existuje nejaká záľuba, voľnočasová aktivita alebo hobby, ktoré máš rád. Spomeň ho. Možno budete mať niečo spoločné. A naopak, ak by ste nemali, ešte lepšie! Môžete sa inšpirovať navzájom.

blank

Pozorne ju počúvaj

Pre ženu nie je nič lepšie, ako keď ju pozorne počúvaš, pamätáš si o nej aj nejaké drobnosti a následne ich v konverzácií spomenieš. Dáš jej tým najavo, že si zaregistroval, čo hovorila, a že nie si myšlienkami úplne inde.

Mnohé ženy v rozprávaní naznačujú rôzne veci. Nie je vôbec ťažké pochopiť ich. Stačí len, keď budeš počúvať, čo hovorí. Môže ti naznačiť, že sa jej páčiš a chcela by sa s tebou znova stretnúť. Taktiež ti môže v konverzácií naznačiť, že sa jej niečo nepáči.

Jemne sa jej dotýkaj

A tým nemáme na mysli nejaké nevhodné obchytkávanie. Práve naopak, jemné dotyky. Chyť ju za ruku alebo počas toho, ako niekam pôjdete, ju chyť okolo pása. Takéto gesto je pre ženy príjemné a vôbec im to nevadí. Plus, dáš jej najavo, že sa ti páči.

Vyhni sa vtipom

Vtipy sú síce fajn, no kým nevieš, aký má žena zmysel pre humor, skús sa im vyhnúť. Namiesto toho, aby si bol za vtipného, spravíš presný opak a budeš sa cítiť trápne. Zisti najprv, čo má rada a aký typ humoru je jej najbližší. Na druhé rande si tak už budeš môcť vtipy pripraviť.

blank

Tému sexu nechaj na neskôr

Na prvom rande by si so ženou mal riešiť veci, ktoré máte radi. Hovorte o záľubách, trochu o práci a o tom, čo vás napĺňa. Vyhni sa téme sexu a intímnych záležitostí. Môže to na teba hodiť zlé svetlo a žena na to nemusí reagovať dobre.

Nie je to až také ťažké

A na záver je dôležité dodať, že randenie nie je tak ťažké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Buď len sám sebou, nesnaž sa hrať na niekoho, kým nie si a všetko ostatné už nechaj voľne plynúť. Uvidíš, či si spolu dobre sadnete alebo budeš musieť svoju partnerku hľadať ďalej.

 

Zdroj: Pinterest.com