Lifestyle

Ako randiť s modelkou

blank

Praktické tipy a triky ako úspešne randiť s modelkou od Miss Slovensko 2007 Veroniky Vagnerovej Husárovej.

Modelky patria medzi tie najkrajšie ženy planéty. Mnoho mužov si preto myslí, že keďže sú tieto ženy také neobyčajne sexi a krásne, tak nie sú ako obyčajné ženy ktoré poznajú. Podľa tejto teórie sú modelky také náročné, že nie je nič, čo by im bežný chlap mohol ponúknuť, nič, čím by ich mohol spraviť šťastnými.

Tvoja najlepšia zoznamovacia veta? Určite ju už počula. Vieš o super novej reštaurácii, ktorá sa práve otvorila v centre mesta? Pravdepodobne ju tam zavolali ešte pred jej otvorením, aby sa tam odfotila a zazdieľala na Instagram. Chceš ju zobrať na zápas svojho obľúbeného futbalového alebo hokejového tímu? Je dosť možné, že jeho majiteľ je jej bývalý. Ich očakávania sú teda obrovské a bežný chlap ich určite nemôže naplniť.

Aspoň taká je teda teória. Je to pravda? Nevieme. Rozhodli sme sa to ale zistiť a tak sme sa opýtali priamo jednej z týchto neobyčajne krásnych žien.

S Miss Slovensko 2007, modelkou, organizátorkou vernisáží, eventov a matkou Veronikou Vágnerovou Husárovou sme sa v exkluzívnom rozhovore pre BEGENTLEMAN rozprávali o mužoch, randení a o tom, čo robiť alebo nerobiť, ak chceš zbaliť (nielen) supermodelku.

blank

Pri osobnom oslovení buď upravený

Ja som vôbec nevyužívala veci ako Tinder a podobne, keďže som už 5 rokov vydatá. My sme boli dokonca spolu na škole, bola to taká študentská láska, on bol basketbalista, ja som bola tanečníčka, takže to bolo ako z filmu. Také prirodzené vyústenie toho celého, keďže ja som aj chodila na jeho zápasy.

Na začiatku sme sa tak trochu obchádzali. Prišla som na internát, z ktorého on práve odišiel, ale potom sme sa stretli na škole kam som ja práve nastúpila.

Myslím, že on oslovil mňa. Ale keby som to mala riešiť teraz, kľudne by som oslovila muža ja, dnes by som to riešila už úplne inak. Samozrejme, musel by sa mi páčiť.  Dôležité pri výbere je, samozrejme, či je muž upravený. Všímam si hlavne to ako sa o seba stará, je to pre mňa základ.

Podľa môjho názoru ako sa správa človek sám k sebe, tak sa správa aj k okoliu. Keď si dopraje sám sebe, tak dopraje aj druhým.

Keď ju oslovuješ online, nezamykaj si Instagram

Žiadna pekná baba sa dnes už asi nevyhne tomu, že jej niekto napíše cez Instagram. A ak má dotyčný otvorený profil, môžem si pozrieť a overiť si, či ten človek je naozaj reálny. Keď áno, tak prečo nie.

Rozmysli si čo jej napíšeš

„Čau ako sa máš“ určite nefunguje, to už radšej by som bola na mieste chlapa úprimná, a napísala niečo v štýle “Ahoj, ešte som nemal príležitosť ťa stretnúť, ale veľmi rád by som to urobil. Bolo by to možné?”

blank

Aj ženy sa ťa snažia zbaliť

V bare je asi úplne prirodzené pozvanie na drink, ale určite nie spôsobom „Ahoj, si tá najkrajšia baba akú som v tomto bare stretol,“ To by asi skôr odradilo.

Vy chlapi, to ale podľa mňa nemáte také jednoduché. Keď pošle v bare žena drink chlapovi, tak tento chlap sa bude asi diviť! My ženy to máme v tomtu určite jednoduchšie. Ale je doba, keď už ženy “balia” chlapov úplne bežne.

Neposlala ti drink? Skús to netradične

Neposielame drinky? Tak ja už nerandím, ale nemala by som s tým problém (smiech). Je to také netradičné a od muža by som očakála niečo vtipné a originálne. Ja mám rada hlavne veci, čo sú iné a nie bežné. Celkovo mám rada vtipných a inteligentných mužov.

Všetko, čo chceš, sa nachádza na druhej strane strachu

Poväčšine času sa ma muži boja. Preto u mňa odvážni muži “bodujú” a hlavne tí, ktorí sa neboja a sú šarmantne vtipní.

Myslím si, že vo všeobecnosti sa muži boja odmietnutia, ale pokúsiť by sa určite mali. Predsa nemajú čo stratiť, môžu len získať!

Aj modelky sú predsa bežné ženy. Každá jedna sme na konci dňa obyčajné dievča, tak isto ako každý chlap je stále obyčajný chlap. Bez ohľadu na to, či je to futbalista, podnikateľ alebo manažér nejakej firmy.

Práve preto, že možno keby k nej pristupoval ako k normálnemu človeku, tak by zistil že sa nemá čoho báť.

blank

Iskra je základ, ale mal by si sa o seba starať

Vizuálne sa mi chlap musí páčiť ako celok. Oblečenie, ako je upravený, vlasy a celkový dojem z neho. A dôležitá vec, ktorá ma ešte na mužoch zaujme, je vôňa. Ten človek mi jednoducho musí voňať. A to cez Instagram nezistíš.

Môj muž nie je ani veľký, ani vyrysovaný, ani tučný, ani chudý, ale úplne normálny chlap, ktorý sa o seba stará. Dôležitejšie ako fyzické črty je to, aby mi voňal, to je úplný základ.

Ja som ale nikdy nemala nejaký vyhranený typ chlapa, ktorý by sa mi páčil, v štýle, že musí mať napríklad modré oči alebo tmavé vlasy. Práve naopak, typy ako som aj mám väčšinou skôr za kamarátov. Čiže tmaví Taliani, máte smolu (smiech).

Nemyslím si, že ženy vyhľadávajú konkrétne typy. Musí tam byť jednoducho iskra od začiatku, to je to, čo je dôležité.

Rednutie či vypadávanie vlasov zbytočne nerieš

Šedivé vlasy alebo žiadne vlasy nepovažujem za nejaký faktor, ide o celkový dojem z muža ako takého. Jeho vyžarovanie.

Radšej zapusti bradu

Brada sa mi páči. Nie úplne dlhá, ale normálna, upravená brada je podľa mňa veľmi sexi. Keď ale hovorím o brade, tak myslím bradu a nie fúzy. Fúzy sa mi nepáčia ani keď sú upravené (smiech).

blank

Keď tetovanie, tak poriadne

Aj tetovanie je sexi. Keď už je chlap potetovaný, tak sa mi páči aj keď je potetovaný celý. Napríklad ruky, keď sú potetované celé, sú pekné. Keď teda tetovanie, tak poriadne, ale mal by mať k tomu chlap nejaký vzťah.

Ideálne ale je, aby to tetovanie bolo na miestach, ktoré sa dajú zakryť, keď si to situácia vyžaduje. Keď nechcem, aby to bolo vidno, tak aby sa to dalo zakryť oblečením, a keď chcem aby to bolo vidno, tak sa jednoducho vyzlečie (smiech).

Chlap a krémy idú dokopy, ale krém musíš mať svoj

Chlap by sa mal o seba starať. Základ je samozrejme čistota tela aj oblečenia. Mal by sa starať o vlasy, o bradu, o telo. Možno je to moja úchylka, ale ja napríklad nemám rada, keď má chlap suché a popraskané ruky.

Nemyslím si, že by chlapi a krémy nešli dokopy. Či si chlapi myslia že to nejde dokopy? Mal by mať ale vlastný krém, vadilo by mi, keby používal ten môj (smiech).

Každý by mal mať tú svoju poličku v kúpeľni. Aj môj muž má svoju poličku, a ja mám zase svoju. Síce na tej mojej je to niekoľkonásobne plnšie ako na tej jeho, ale až tak veľa toho zase nepotrebuje.

Môj muž má na ten svojej poličke hlavne veci na bradu, olej a myslím že, aj balzam. Tá brada je potom oveľa jemnejšia, upravenejšia a hlavne príjemnejšia. Aj sa lepšie bozkáva.

Nauč sa variť

Podľa mňa to je veľmi príťažlivé keď chlap vie variť. A keď sa na neho môžem počas toho pozerať. S pohárom vína v ruke a on má na sebe iba zásteru a varí (smiech). Minule som sa vrátila zo služobnej cesty, a mala som naverené. To je veľmi príjemné, pozorné a zároveň sexi.

blank

Na rande jej vytvor bezprostredný zážitok

Minule som bola na večernom lyžovaní, alebo snoubordovaní, a som si hovorila, že sem keby ma tak niekto zobral na rande, bolo by to zaujímavé.

Ale to musí byť zima, čiže také zimné rande, v štýle, že stretnime sa na svahu o siedmej večer.

Ja som oveľa viac za takéto netradičné veci. Večera v luxusnej reštaurácii na prvom rande, je za mňa trochu klišé, aj keď milujem dobré jedlo a rada ochutnávam rôzne druhy jedál. Možno piknik (smiech)

A v lete určite niečo adrenalínové, alebo romantické, napríklad že by ma zobral člnom na jazero. Aby sa tam dalo aj porozprávať. Žena od rande čaká nejaký zážitok, a aký pocit bude mať z toho prvého rande, taký pocit sa s ňou bude potom ďalej niesť.

Mal by si vedieť, čo chceš

Moje najobľúbenejšie jedlo, taký môj úplný základ sú cestoviny s paradajkovou omáčkou a parmezánom. Ale mám rada aj homára, milujem ustrice, šampanské ale napríklad mám rada aj pivo a párky. V tomto asi nie som úplný prototyp všeobecného obrazu nejakej modelky, že chodím len do nejakej reštaurácie, a keď ma chlap zoberie na streetfood tak ho pošlem do čerta. Tým chcem povedať, že aj chlap musí vedieť, čo hľadá. Každému vyhovuje niečo iné, a každá sme tiež v niečom iná.

Nemusíš mať všetko pod kontrolou

Ja nečakám s nikým a na nič. Keď niečo chcem, tak toho muža zoberiem na večeru aj ja. Keď chcem ísť napríklad vyskúšať nejakú novú reštauráciu, tak nečakám, že ma tam zoberie on, ale jednoducho mu poviem: „zlato, buď pripravený, o siedmej večer ideme von, o malého bude postarané.“ A on niekedy ani nevie kam ideme (smiech).

blank

Keď sa budeš vyvyšovať, skončil si

Keď je chlap strašne povýšenecký, egoistický a myslí si o sebe, že je majster sveta. Toto ma vie hneď odtrašiť. Keď rieši len svoje ego. Ale to po druhom alebo treťom raze zistíš, to sa nedá zakrývať.

Treba zachraňovať kamošku? Tiež si skončil

Mala som aj zlé rande. Mohla by som byť hrdinka, a povedať, že v prípade zlého rande by som to dala aj sama, ale nebudem taká hrdinka a poviem, že to je predsa úplne jasné. Prepáč, ale kamoška mi píše, že…vybuchol jej dom, musím ísť (smiech).

Keď ťa nechá zaplatiť prvý účet, máš naopak šancu aj na druhý, ktorý už sám platiť nemusíš

Nevidím problém v tom, že aj ja pozvem chlapa na večeru. Ale možno na tom prvom rande by som to nechala na ňom. Treba nechať chlapom to chlapské. Nech sú tí, ktorí sú tu pre tú ženu, pozorní gentlemani. A zaplatiť účet na prvom rande je chlapské. Na druhom už ale nemusí.

Keby to ale bolo zlé rande, a ja by som vydržala do konca a nemusela ísť zachraňovať kamošku, tak by som asi povedala, ďakujem za večeru, svoju časť zaplatila a odišla.

blank

Praktické rady od Veroniky na záver

Nepíš veci ako: „bože, aká si krásna“, to píše každí tretí chlap každej žene. Obyčajné: ahoj, vyzeráš ako zaujímavá žena a rád by som ťa spoznal osobne je určite lepšie.

Na rande buď upravený, prirodzený, vtipný, uvoľnený a ukáž sa taký, aký naozaj si. Potom sa aj tá žena uvoľní a ukáže sa aká je, a až vtedy človek zistí, či toho dotyčného človeka naozaj chce, alebo hľadá niečo iné.

Veľmi sa mi páči veta, ktorú v jednej pesničke spieva Dara Rolins: daj mi čo inde nehľadám, sprav čo od iných nečakám. Hlavne sa však netreba báť, keď tam je tá iskra tak to ide samo.

blank